Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Budapestre a RIO-ba megéri...

Budapestre a RIO-ba megéri elmenni bulizni?

Figyelt kérdés

Pl árban milyen, az emberek normálisak. A lányok szebbek, mint pl egy Szegedi szórakozóhelyen. És vannak legalább hasonlóan normálisak. Csak mert sokan azt mondják, hogy a legszebb lányokat Pest környékén találni meg. De azok nagy nem normális csajok. Nos pl szerintem van az a típus aki pont, hogy normálisabb mint kisebb városokban. De van biztos az is aki nagyobbra tartja magát csak mert Pesti.


Illetve milyen drog megy leginkább arra? Mert nem mindegy, hogy olyanoknak a fejét kell nézni akik be vannak ekizve. És nyugodtan elvannak a saját világukban. Vagy pedig olyan flakkásokét akik bármelyik percben leszúrhatják az embert. Gondolom nem egy teljesen drog mentes buli.


És az a helyzet, hogy 2-en mennénk egy haverommal. Van egy kis harci tudásunk meg edzünk. De pl valami mafia vagy áll mafia banda vagy hasonló brigád ellen nincs mit tenni. Sajna Kecskeméten egy szombati bulit elmarasztaltak. Mert még mindig nem lett kitolva a buli korlát 1000 főre!



2020. júl. 17. 12:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és az is érdekelne, mennyi ott a barna. És 17,19 évesek vagyunk.
2020. júl. 17. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlgondolod ezt a témát...

A lányok pont olyanok, mint 200 km-re délebbre, Szegeden.

Van szép és csúnya, könnyűvérű és erkölcsös egyaránt.

"Harci tudásra" nem lesz szükség, nem tudom, hogy ezt miként képzelted el...

2020. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A mostani Riót nem ismerem.

De amikor fiatalabb voltam, még másik helyen volt, a Petőfi híd budai lábánál. Volt ott az út túloldalán egy másik szórakozóhely, a Zöld Pardon. Nos, a Zöld Pardonba járt az ember rendes zenéért, míg a Rió a diszkópatkányoknak, plázacicáknak volt a kedvence. Nem tudom, azóta mennyit változott a helyzet, csak mint érdekességet írtam. Ha szereted a divatzenéket, akkor valószínűleg tetszeni fog. Én speciel nem mennék oda, de ez magánvélemény.

2020. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szegeden lakok hanem Kecskeméthez közel. Bácskiskun megyében. És pl voltam East Festen, Volton arra felé olyan szép lányokat láttam mint amilyet még sehol. Pesten még nem voltam bulizni. De kíváncsi vagyok, hogy ott vannak e olyan jó csajok. Meg érdekel az is, hogy normális lányok járnak e arra.


Meg persze az is érdekel mekkora az a RIO. És mennyire feelinges a hely. Vajon helyszini jegy lesz e még? Harci tudásra nem lesz szükség, tehát akkor nincs olyan sok balhés alak?!

2020. júl. 17. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Öcsém most múlt Áprilisban 19. Pár éve felmentek Ők is Pestre, bulizni. Ha jól emlékszem azt mondta hogy a RIO-ban voltak Ők is. Igaz, Ők mentek vagy 10-en kb. :D Jó volt nagyon, azt mondta Ő is.


Azért ez nem Amerika, meg mit tudom én. :D Itt Magyarországon is vannak esetek, sőt... Ajjajj. :D De azért nem kell f*sni. :P :D


Lányok tekintetében nem értem, hogy miért lennének jobbak Pesten, mint vidéken!? :D Csak azért, mert Pest? Pff, hagyjuk. Sokak szerint (lányok szerint is, kortól függetlenül) csak Pest létezik, az Magyarország, és más nem is létezik azon kívül. Vannak ilyen "beütésű" emberek. Figyelj, és Borsodi vagyok, Miskolc és Eger között lakom egy "kis" városban... Itt is brutál szép lányok, nők vannak. Nem kell azért elmenni messzire, ha az ember bulizni, csajozni, szép lányokat akar látni... Sőt, ha be akarsz kicsit tépni, az is megoldható, mint szinte mindenfelé szerintem.


Harci tudásra nem lesz szükség. ;)


Biztos vagyok benne, hogy vagy olyan ember állított f*szságokat, aki még életében nem járt ott, vagy saját magának provokált ki egy esetet. Vannak Őrök, tehát nem kell félni. Minden buliban vannak olyanok, főleg az ilyen nagyobb buli helyeken, lásd pl Pest, ahol kicsit túl tolja néhány ember a tabit meg az sp-t. Azzal sincsen baj, ha normális, és tud viselkedni, tudja kezelni a szert, és nem fordítva.


Kitartást kívánok, és mindenképp írd majd le a tapasztalatokat. :D

2020. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az még létezik??? Nocsak...

Régen őrült drága volt s sznob...gondolom ma sem különb.

2020. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenkit vár a Szent István mesetér - Budafok-Tétény

budafokteteny.hu › uploads › files

PDF

2018. aug. 22. - A buli különlegessége, ... ba vehetik a Budafoki Pezsgő- és Borfesztiválra látogató gyerekek és ... ra, a Budafoki Big Band & Veres Nika és még sokan mások. ... Látogasson el hozzánk, várjuk önöket Budapest Bornegyedében, Budafok- ... lapban értesülhetnek a helyi pincék nyitva tartásáról, és az ott.


Iron Maiden: Powerslave - Shock!

www.shockmagazin.hu › klasszikushock › iron-maiden...

2014. szept. 2. - Azon sincs igazán mit vitatkozni, hogy a banda ezt a kikezdhetetlen státuszt ... Az elmúlt bő egy év során jól összerázódtak Nicko McBrainnel, aki a Piece Of ... Olyannyira, hogy ez a két dal bizony kétségtelenül ott van a valaha írt ... 1985 januárjában tartott első Rock In Rio fesztivállal, ahol karrierjük addigi ..

2020. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!