Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én nem sajnálom a magyar...

Csak én nem sajnálom a magyar könnyűzeneipart, amit most a kormány döntése nyomán az egész közvélemény sirat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi erővel a vendéglátósokat is sajnálhatod. Én mondjuk nem vagyok túl empatikus - persze, rossz nekik, de nem sajnálok egy egész csoportot csak így távolról. Az afrikai éhezőket is sajnálhatnánk, de hozzájuk sincs közöm.
2020. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Úgy vélem, akinek ilyen munkája van, és itt elsősorban a zenészekre gondolok, nem a háttérmunkásokra, annak illene a "hét bő esztendő" alatt annyit félretennie, hogy egy éves kiesés ne jelentsen gondot.

Ettől függetlenül, összességében nem értem meg azokat az embereket, akik annyira nem tudnak bánni a pénzzel, hogy ne legyen legalább 3-6 hónapra elegendő tartaléka arra az esetre, ha megszűnne a munkája, vagy bármi baj beütne.

2020. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy előadónak nem csak abból van bevétele, hogy koncertezik. Ott vannak a tévés és rádiós lejátszásból származó jogdíjak, meg az albumeladásokból származók is, és az Artisjus még évente szétosztja az üres adathordozókból bekaszált és általad befizetett adóból származó bevételt is köztük. Tény, hogy kevesebbet keresnek ha kiesik a koncert/hakni, de nem fog egyik sem kenyéren és vízen élni emiatt.
2020. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt nem azon van a hangsúly, hogy nem kapnak, hanem arról, hogy az állam kinek ad a nekik "garázskoncertezésre" fenntartott összegből. Itt már nem kell 3T, mert azt eltűrjük, akit nem támogatunk, de mégis túléli.
2020. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!