Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik Guitar Righez, Bias...

Létezik Guitar Righez, Bias FX-hez, TH-U vagy hasonló szimulációs szoftverhez pedalboard elérhető áron?

Figyelt kérdés
Jelenleg a fent megnevezett szoftvereket használom gitár effekteléséhez egy hangkártyán keresztül, de mondjuk egy wah pedál így igen nehézkesen használható. Létezik ezekhez valamiféle pedál? Mondjuk az sem lenne rossz, ha csak a channelket tudnám vele váltani, de a wah is nagyon jó lenne.

2020. júl. 19. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. júl. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

midi pedálnak hívják


Jobban jársz anyagilag, ha veszel egy valós multit, amin van wah pedál.

2020. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek.


Eddig klasszikus gitáron játszottam, így nem voltam képben ezekkel a dolgokkal.


Kedves utolsó. Egy ismerősöm mondta, hogy jobb egy 50 000 forint körüli hangkártya ilyen szempontból itthonra meg gyakorláshoz, mint egy multi, mivel abból az olcsóbbak csak butítják a minőséget, bár ezen a szinten a hangkártya sem tökéletes, ahogy a hangfalaim sem.

2020. júl. 20. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj. Attól függ honnan nézzük. Ha megveszed amit linkeltem, és veszel egy 50k-s audio interface-t, akkor ugyan ott vagy, mintha vennél egy line6 hd500x-et, vagy egy mooer ge200-at. Csak annyi hogy a multi működik gép nélkül is. De viszont tudod audio interface-ként is használni őket az általad írt szoftverekhez. Mert van asio driverük. Meg persze midi kontrollerként is..
2020. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!