Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mátrixhoz, Vanília égbolthoz...

Mátrixhoz, Vanília égbolthoz hasonló, "szimulációs" elmélethez kapcsolódó filmek?

Figyelt kérdés

Amiben a valóság kérdését boncolgatják, vagy a főhős egy szimulációban van. A Mátrix, a Vanília égbolt (és annak eredetije) ilyen filmek. Ezeken kívül keresek filmeket a témában. Nem muszáj, hogy kimondottan egy szimulációról szóljon, ha a valóság-álom kérdését feszegeti a film, az is megfelel.

Műfaj nem lényeges.


Előre is köszönöm!



2020. jún. 1. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

13. Emelet

Dark City

2020. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

- Westworld

- Eredet

- Ready Player One

- Sword Art Online

- Ender játéka

- Holnap határa

- A kocka

- Rémálom az elm utcában

2020. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Álomküzdők

A sejt

2020. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
EXistenZ
2020. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!

Na, ezek jó részét megnéztem, ha van még, jószívvel várom :) Az eXistenZ nagyon tetszett.

2020. jún. 28. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem 100%-ban ilyen, de nagyon hasonló: A sziget (2005), Michael Bay rendezésében. Véleményem szerint zseniális film. Nézd meg ha még nem láttad, szerintem tetszeni fog, nagyrészt illik az általad keresett filmek közé.
2020. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6.


Valóban, most hogy mondod, részben az is ilyen. Láttam egyébként, tényleg jó film, de azért köszi :)

2020. júl. 10. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Truman show
2020. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!