Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Taylor Swift új albumáról...

Taylor Swift új albumáról (Folklore) mi a véleményed?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
IMÁDOM.Nála jobb nincs de komolyan.
2020. júl. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Patentikusan fős.
2020. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Fost akartam írni
2020. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés mikor nemsokára az év albuma lesz és te lefosozod szánalmas xddd
2020. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagyon tetszik, nem csalódtam.

A második kedvencem az albumról a the 1, az abszolút favorit pedig a this is me trying, azzal konkrétan nem tudok betelni, még sírtam is rajta. 😂

2020. aug. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Szeretem Taylort, a Red albuma a kedvencem, az 1989 óta várom, hogy visszatérjen ehhez a zenei stílushoz. A Folklore hangulata tetszik, viszont úgy érzem a dalszövegek nagyon erőltetettek lettek. Mintha azt akarta hogy a dalok minden sora kiemelhető legyen egy Instagram kép alá idézetnek. Valamint a dalok nagy része egyhangú számomra, de ez a producerektől függő dolog. Nyilván sikeres, mert pont akkor adta ki, amikor egy nagy név sem jelentetett meg semmit, sem vele egy napon, sem hetekkel utána ,viszont azért én az év albumának nem nevezném.
2020. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
67%
Az egyik kedvenc albumom tőle, nagyon tetszik mind a hangzásvilág, mind a témák. :) Az utolsó két albuma valahogy nagyon eltért a megszokott Taylor atmoszférától, de a folklore-t napról napra jobban szeretem. Nagyon emlékeztet a Speak Now-ra a hangzásvilágában, szövegeiben pedig néhol a Red-re. Eddig talán a kedvenc albumom tőle :)
2020. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!