Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ilyen eloadokat...

Tudnátok ilyen eloadokat mondani,aki ilyen fajta zeneket,instrumentalokat jatszik, emocio,film szeru zene,pl. leirasban ?


#film #zene #esküvő #filmografia
2020. aug. 5. 17:37
 1/3 TR75 ***** válasza:

Szerintem nézz körül a post-rock (posztrock vagy akárhogy írhatod) műfajban.

[link]

(ez egy válogatás)

Mono - For My Parents

[link]


Mono - Hymn To The Immortal Wind

[link]


Nyctalgia - Time Changed Everything

[link]


Meg ilyenek.

Bár ki mire asszociál.

2020. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi, segitettel ezzel. a. post. rock. mufajjal. Mar csak keresnem kell. picit vidamabbat ami eskuvo ala jo lessz, vagasnal
2020. aug. 7. 09:14
 3/3 TR75 ***** válasza:

Mondanám, hogy keresgélj az egyéb "poszt" műfajok közt, mert a posztrock tényleg visszavonulósabb zene (van az ambientes vonal, az konkrétan bealvós :-D ), mert már lassan mindenből lesz poszt. De például a posztmetál szerintem már túl gyors.

Talán megnézhetnéd Csarnogurszky István projektjeit, követhetetlenül sok van belőle, sokféle stílusban, posztrock-közeli, amit csinál.

[link]

Itt a nevéhez görgetve klikkelhetsz a saját zenéihez, van pár belőle, én teljesen elvesztettem már a fonalat, de felismerhető, ha valamiben ő is zenél.

[link]

Ez is egy beugrós projektje.

Vegyes tempójú számok, mondjuk talán az első és a harmadik kicsit gyorsabb.

Tökre ajánlanék mondjuk Russian Circlest vagy egy If These Trees Could Talkot, de az már inkább posztmetál-posztrock-progrock, azok között több a tempósabb ("vidámabb") muzsika.

Érdemes teljes lemezekbe belehallgatni, mert sokféle tempójú számok vannak egy-egy albumon belül.

2020. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!