Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért lett...

Magyarországon miért lett sláger a Hangokba Zárva C. dal hogyha egyik feldolgozás sem közelíti meg az eredeti February Song C. dalt? És közben az nem lett sláger itthon.

Figyelt kérdés

Az eredeti

[link]


Az eredeti élőben

[link]


Néhány magyar feldolgozás

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Csak szerintem sokkal rosszabbak a magyar verziók?



2020. aug. 8. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak az első 2 linkre kattintottam rá. Bereczki híres énekes nálunk, nem maga a dal lett híres, hanem ha ráköhögne a lemezre, a rajongói azt is hallgatnák. Ezt nem ellene mondom, nincs vele semmi bajom, de van az énekesek karrierjében egy ilyen szint, amikor mindegy már. A többinél meg gondolom nem is ismerték az eredeti dalt, én sem tudtam, mi ez, amíg nem kattintottam rá. Gondolj bele, hány feldolgozás van, amiről sokan nem tudják, hogy az. Hányan tudják, hogy Robbie Williamstől a She's The One feldolgozás, vagy az American Pie Madonnától, vagy az I Will Always Love You stb.?
2021. jan. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!