Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Exo lightsticket vennék de...

Exo lightsticket vennék de honnan?

Figyelt kérdés
Exo lightstick et vásárolnék, csak nem tudom honnan érné meg. Néztem wishen, aliexpressen, mert ott annyira nem drága. Viszont félek hogy nem működne, és nagyon gagyi minőség lenne. Nem akarok kiadni sokat érte.

2020. aug. 10. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképp eredetit vegyél,ha azt akarod,hogy jó minőségű legyen. És az eredeti drága,szóval ez a probléma.

Az sm-nek a hivatalos webshopjában vannak,de ott szinte mindig kivan fogyva,és nem tudom,hogy mikor szokták újratölteni az árukat.

Ebayen meg Amazonon szerintem kapsz mondjuk eredetit,minimum használt lesz.

2020. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez engem is érdekelt hogy hol lehet kpop-os lightstickeket kapni. Mondjuk engem nem az EXO-s hanem a Twice-os érdekelne.
2020. aug. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

3. Ugyan miért is kellene? Ajánlom keress fel egy pszichológust!

1. Köszönöm a válaszod szét fogok nézni.

2020. aug. 11. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Hihetetlen h egyes emberek milyen pánikba tudnak lenni attól h a Kpop egyre népszerűbb. Pedig ezt nem fogják megállítani. Őszintén remélem, hogy a 2020as évek a kpopról és rólunk fanokról fog szólni. Mmint ami a zenét illeti ebben az évtizedben. Hajrá Army, Blink, Once, EXO-L ReVeluv, Neverland, NCTzen és a többiek!
2020. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5. nem értem a válaszod,ez hogy jön ide? a kérdező csak azt akarta tudni honnan lehet lightsticket venni.
2020. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kedves #3 válaszoló kommentje ihelette a válaszomat. "fel kell kötni magad akkor kapsz sokat" Bocsi, hogy eltértem a témától, csak nem szeretem amikor az antifanok azt állítják, hogy a kpop fanok agresszívak, mikor általában nem ők kezdik az ellentét szítását. Köszönöm a megértést.
2020. aug. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8. 16 éves vagyok,hogy legyek pedofil,hogyha az idolok akiket én szeretek 20+ évesek? :D
2020. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Hogy lehet pedofil az aki nagykorúakra izgul? pfff

Vagy nem vagy tisztában a aszó jelenésével?

2. Én pl a 20+ éves ázsiai csajokra izgulok.

3. Téged mit zavar az h ki mire izgul? Pszichológus vagy esetleg? xd

2020. aug. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!