Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rammsteinnek melyik az a dala...

Rammsteinnek melyik az a dala amelyiknek a refrénje minimálisan hasonlít az Ossian "Ami nyomot hagy" című dalának refrénjéhez?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nagyon ingoványos talaj és kb. egy az ezerhez esélyt adok neki hogy bárki akár csak tippelni tud, de a remény hal meg utoljára, szóval...

Valamelyik nap elment a ház előtt egy kocsi és hangosan hallgatott benne a sofőr valami német nyelvű metal/rock zenét, így tippre Rammstein, de erre nem esküszöm meg(!), mindenesetre talán arra hasonlított. És a refrénje nagyon minimálisan, egy-két ütemben hasonlított az Ossian együttes "Ami nyomot hagy" című dalának refrénjéhez (az a rész mikor azt éneklik hogy "Bevésett jel egy százéves fán ami tépett a vihar" stb.) na ahhoz egy kicsit hasonló volt dallamban, orgánumban. Sajnos németül nem értek nagyon meg gyorsan elment így nem tudtam a dalból szöveget megjegyezni.

TUDOM hogy ez így borzasztó nehéz és nem lep meg ha nem lesz tipp, de azért megpróbálom hátha van aki tud akár csak tippelni.

Nagyon köszönöm előre is ha akad ilyen. :)



2020. aug. 12. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs meg az Ossian szám, és a neten nem találtam meg:( Esetleg fel tudod tenni valahova?
2020. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nem az én feltöltésem de itt van.

2020. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi! Kérdező, nekem a Reise, reise Rammstein-dal ugrik be, ami egy kicsit lassabb. Ezt hallottad a kocsiból?


https://www.youtube.com/watch?v=uD-qFQQGVNo

2020. aug. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!