Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen módszer van arra, hogy...

Milyen módszer van arra, hogy alig ismert zenei előadókat találjon az ember?

Figyelt kérdés
Nem régiben találtam egy egészen újnak számító, szinte teljesen ismeretlen együttest. De tényleg, meglepődnék, ha az egész világon háromezernél többen ismernék. Őket teljesen véletlenül találtam, de nagyon izgalmas nekem ezt az egész, és azt szeretném kérdezni, hogy van-e erre valami jó módszer, hogy hasonlóan kevéssé ismert zenei előadókat találhasson valaki. Ha van ilyen, akkor le tudnád írni, hogy mi az?

2020. aug. 14. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess gyakori kérdésekben eurovíziós témájú kérdéseket! Ott találasz olyan énekeseket (pl. Petra Frey, Evridiki és társaik), akikről még egyszer sem hallottál!
2020. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tessék itt egy pár akik szerintem tudásukhoz képest ismeretlenek:

12 Stones

Diaura

Datura

Seremedy

2020. aug. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát!

A másodikhoz csak azt szeretném hozzáfűzni, hogy nekem nem csak az a célom, hogy megismerjek együtteseket, hanem az az izgalom is, az a vágyakozás, meg ezek az érzések, amik a keresés folyamata közben jönnek.

2020. aug. 15. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam, hogy leírok egy szót, ami esélyes lehet egy dalcímben.

Vagy amiről akarom, hogy szóljon.

Ezután a fordítóprogrammal olyan nyelvre fordítom, amilyen ország zenéire kiváncsi vagyok éppen.

Majd bemásolom a Youtube keresőjébe és végigpörgetem a találatokat.

2020. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Unfa, illetve az élő streamjeit nézegesd, minden hónapban 30 percnyi beküldött dalt is lejátszik. Akiket úgymond megtaláltam:

- Outer Mind / Adventuner

- Sahaathyva

- Vulnr

- DJ Pixus

Illetve érdemes megnézni ilyenkor a SoundCloud, YouTube követéseket, egész jól fel lehet így térképezni hogy ki kivel hogyan.

2020. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!