Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Várjátok Selena Gomez és...

Várjátok Selena Gomez és BlackPink közös zenéjét?

Figyelt kérdés
Én nem igen szeretem a BlackPinket/kpopot, de Selenáért oda vissza vagyok, szóval már várom☺

2020. aug. 15. 16:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
95%
Igen!:D Biztos vagyok benne, hogy jó lesz a szám, mindkét fél és a rajongók is jól járnak. Selenát kiskorom óta imádom, a Blackpink az egyik kedvenc girlgroupom, szóval izgatott vagyok!:)
2020. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
54%
nem
2020. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
95%

#2 vagyok

bocsi, a bátyám elvette a telómat és ő írta. nem tudom hogyan kell kitörölni a válaszomat.


én nagyon várom már^^ a blackpink a kedvenc lánybandám.

2020. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
94%
Én Blink vagyok és Selena-t is imádom, szóval egyértelm<en várom. Kíváncsi vwgyok mit fognak kihozni belőle, mert különböző a zenéjük
2020. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
57%

arra lehet számítani hogy egy nagyon qurvás klip lesz majd ":D viccet félre téve a blackpink már egy ideje egyforma zenét ad ki... konkrétan mindegyik eza a prampapa rap alap mint ha újra csomagolják a karácsonyi ajándékot mint a filmekben amire senki sem emlékszik már és ezt ismétlik évek óta...

másrészt nem vok selena gomez rajongó... a csaj konkrétan egy villantos prosti tökéletes példa hogy a média mennyire eldeformálja az embereket persze erre a kpop is remek példa...

az meg a másik hogy selena nem is olyan jó énekes persze a kpop idolok sem...


viszont tény egyre több nyugati kezd el közös dalt csinálni kpop idolokkal... amire emlékszem az john legend volt és wendy hát nem mondom nagyon látszik a szint különbség... idol és énekes között... persze itt most selena esetében nem lesz ilyen probléma...

2020. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
69%
Kedves #5! Nem akarok én veszekedni, mert a véleményed semmire nem jó, csak mások provokálására, sőt azt sem mondom, hogy az összes idolnak csodálatos hangja van, de a 3. generáció egyik legjobb énekesét, igen Wendyről van szó, ne rángasd már ebbe bele. Kereshetnél egy olyan kollaborációt, ahol az "idol nem olyan jó énekes" véleményed meg is állja a helyét.
2020. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
39%

Lehet hogy a 3. Generáció egyik legjobbja még is komoly eltérések Szint különbségek vannak egy kpop idol és egy olyan énekes között aki Ténylegesen A hangjából él

Visszaterve van 1-2 idol aki még talán jobban is énekel mert ahogy láttam a legtöbbnek hirtelen tul nagy önbizalma lesz és át akarnak menni adam lambertbe Bruno Marsba jacksonba meg hasonlókba azaz olyan hangokat akarnak ki énekelni amikre nincs terjedelműk És félre csúsznak...

De ugy gondolom a véleményem meg állja a helyét igaz kicsit “sértő Nyers hangnem“ de ezt kezelni kell Aki nem tudja az ne írjon nyilvános felületre mert tény szerűen mondtam mindent a bp évek óta nem tud egy másfajta számot játszani míg selena inkabb media prosti mintsem énekes az meg a + hogy john legend-hez hasonlítva az egyik “legjobb Kpop énekes” is elég gyengén teljesített!

Meg lehet hallgatni a video klippet amugy nem lett rossz maga a dallam meg a zenéje csak lehet érezni a különbséget

2020. aug. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
100%

Én meg mondom őszintén, hogy sokkal jobban szeretem a nem collabos számaikat. Bár a Blackpinkhez mondjuk még illik is ez az amcsi beütés, de nekem személy szerint jobban tetszenek azok a számaik amikben csak ők vannak.

Persze nincs bajom Selena Gomezzel, sőt kifejezetten szeretem, de valahogy nem vagyok híve annak h elamerikaiasodik a kpop. Onnantól elveszti a varázsát. Persze lehet, hogy csak azért gondolom így, mert sok kpop fan-nál régebb óta hallgatom őket, és nekem az a kpop hiányzik ami 10 éve volt.

Tudom, hogy manapság az a menő, hogy minden legyen amerikai, csak ettől pont az egyedi dolgok tűnnek el.

2020. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
28%

Igazából az csak del Koreában igaz... és utolso igen 10 éve más volt minden nem csak a kpop 😅😂

Egy biztos a kpop nem megy el jó irányba... úgymond megint van egy ilyen mely időszaka amikor minden erkölcs attitűd morál megy a levesbe...

2020. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
100%
Igen várom már. Selenát nagyon szeretem. Blackpink bandától pedig van pár szám ami nagyon tetszik. Szóval kíváncsi vagyok milyen zenét hoznak össze.
2020. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!