Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Ava Max...

Mi a véleményetek Ava Max munkásságáról, azon belül is az énekhangjáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó hangja van? Lehet belőle nagy sztár mint pl. Lady Gaga vagy Selena Gomez?

2020. jan. 15. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén... eléggé ledöbbentem, - pozitív értelemben. 😄👍🏼

Előtte is találkoztam már a nevével, de a munkássága eddig rejtély volt számomra, mert abszolút más zenét hallgatok.

Egészen idáig azt hittem, hogy valami full auto tune-os reggaeton ribi, de minden elképzelésemet felülmúlta.

Nagyon jó hangja van, ez egyértelmű. Nem kompenzál semmit vonaglással, abszolút hallgatható.

Annak ellenére, hogy nagyon tehetséges és kreatív, - normális, szimpatikus, pozitív értelemben egyszerű lánynak tűnik, ami valljuk be, ritka jelenség.


Hogy lehet-e olyan, mint Selena Gomez?

Selena nem tud énekelni. 😅 Elnézést mindenkitől, nagyon kedvelem őt. Példaértékű, amit tesz, hihetetlen aranyos és jóhiszemű csaj, az egyik legértékesebb, legerősebb és legodaadóbb személyiség a mai popszakmában, - lehet, hogy tudott énekelgetni tiniként “egykoron”, de betegségei és a műtétek miatt már egyáltalán nem tud olyan minőségű hangi teljesítményt nyújtani, és abszolút kihallani, mennyire nem zárnak már a hangszalagjai még beszéd közben sem, mennyire erőlködik még kis ambitusú daloknál is. De abszolút tisztelem benne, hogy ennek ellenére nem hajítja el magától a publikálás szeretetét, betegen, fogyatkozó hanggal is a világ elé tárja a gazdag lelkét.


Igen, - valamiért én is Lady Gagához tudnám hasonlítani a művészetét, a zenének megformálását, a vizuális kivitelezést. Eleve úgy néz ki, mint ő, csak fiatalabb kiadásban. 😄

Szerintem nagy jövő áll még előtte.

2020. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én inkább Kesha-hoz hasonlítanám. Bár szeretem pár zenéjét ugyanaz lett mint kesha-val. Volt egy híres zenéje és utána "eltűnt".
2020. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó hangja van, a számai is nagyon tetszenek. Egyértelműen lehet olyan elismert előadó mint Gaga és Selena.
2020. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tud énekelni, nincs autotune, úgyhogy én szeretem azenéit, és maga az előadót is


Itt egy videó, ami saját YT csatornáján van egy cover dal: https://www.youtube.com/watch?v=4K9hgb0Il7I

2020. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a számait, nem azok az unalmas, monoton ,,jajj de szerelmes vagyok" típusú dalok, hanem tényleg van mélyebb értelmük is, és abszolút hallgathatóak. Szerintem a hangja és a zenei tehetsége is megvan ahhoz, hogy nagy karriert fusson be.
2021. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó hangja van. A zenéit is imádom, és nálam ez nagy szó, ugyanis a mai zenék nemigen jönnek be.
2021. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!