Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jövőre ha meglesznek tartva a...

Jövőre ha meglesznek tartva a fesztiválok akkor Balaton Sound megfogja érni nekem?

Figyelt kérdés

Még eddig amin voltam fesztivál jellegű valami az a Face Fest volt tavalyelőtt. Jövőre melóból ha találok. Szeretném össze szedni a pénzt a Balaton Soundra. De pl tavaly találtam, idén nem a válság miatt! És addigra még nagyobb lesz a válság, ha nem is lesz virus.


Szerintetek a jövő idei BS nagy durranás lesz? Megéri a BS mint első fesztivál. Fellépők terén igaz, hogy már nem csak edm lesz. Hanem pl hipp hopp és más műfajok is, pl Scarlrx vagy Sklipnot is érdekelne.

De pl egy 6ix9ine vagy DM&LM jobban vonz.

Az árak milyenek, tudom a jegy drága viszonylag. De elvileg ez mindenben nagyobb mint a Sziget.

Csajozni lehet a Soundon? Sok a külföldi illetve a balhés, nagyképű alak arra felé ilyenkor?


Igazából ez az egyetlen alternatíva mert sok ismerősöm, haverom oda megy. És amúgy sem akarom kihagyni. De ha nem lesz arra pénzem esetleg hova tudnék még elmenni? És oda kit és, hogy ráncigáljam el? Van még más is a Campus oda is mennek haverok. De az fellépők tekintetében általában mindig elég unszimpatikus.

Ha hívnak is külfőldi dj-t akkor a legaljákat mint pl R3hab, Alan Walker, Bassjackers . Pl egy skrillexet, blassterjaxxot meg nem találsz ott.


Illetve szerintem eléggé kicsi is ráadásul tudtommal az egyik ha nem a legkisebb normális fesztivál! + Jó lenne ha nem kéne utaznom 4,5 órát kb Kaposvárról a csöves kelet mo Debrecenbe!


Fezenre is mennek haverok, de arról meg aztán tényleg ne beszéljünk! Ott fix, hogy még az emberek is balhésak! Mert halottam róla sztorikat. Elvileg a sok nyugat Magyarországi c. kategóriás jár oda, akiknek nagy része balhés. Mert olcsó ugye a Fezen még középmagyarországhoz mérten is.



2020. aug. 19. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Max akkor éri meg valami, ha abból anyagilag pozitívan jössz ki...
2020. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!