Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Észrevette még valaki,hogy az...

Észrevette még valaki,hogy az új Bts zene konkrétan csak a maknae lineról szólt?

Figyelt kérdés

De tényleg,a hyung line tagjainak alig volt szövege és alig szerepeltek,Jinről ne is beszéljünk,hogy csak a végén vágták be.

Nem azért mondom mert nem szeretem Jungkookot,Jimint meg Taehyungot,de szerintem ez igazságtalanság a Bighit részéről,akkor is,ha ők a legpopulárisabb tagok.



2020. aug. 23. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Tudtuk hogy ez lesz. Pénz beszél kutya ugat.
2020. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, észrevettem. Szegény Jinnek mindig alig van szövege, pedig ő sem rosszabb semmivel sem a többieknél. :/
2020. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen dalnál a rapline amúgy is háttérbe szorul a bwl jobban oldotta meg. És 6 tag között jól el lett osztva minden a rapline ikonikus részeket kapott amik hosszúnak érződnek,de nem azok. A Dynamiteban elég lett volna 1 rapper az pedig RM,de az a rész sem annyira jó(én szerintem)Suga és J-hope szinte semmit nem kaptak. Jin meg hiába énekelt többet,mint a rapline ideje..,de sosem saját szöveget hanem mindig másokét énekeli :c,ezért érződik úgy,hogy nincs szövege .

Számukra szerintem a bts 6+1 főböl áll :/ Jin tényleg nem kapott sok képernyőidőt,viszont több "sora" volt mint a raplinenak. Sokan írják,hogy pont a visual nem kap képernyőt mennyire igazuk van:c

Btw itt egy Line Distribution https://www.youtube.com/watch?v=Tlqsj-0OMWs

2020. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
egyrészt pénz másrészt ugye az idősebb line megy lassan katonaságba...
2020. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. attól még nem kell mutatni őket?
2020. aug. 23. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Lényegesebb kevesebb időt kapnak mert ugye addig valószínűleg jk fog promozni meg 1-2 tag aki még nem megy...
2020. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
#5 a nagy főnökok ott így akarják. Azért.
2020. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!