Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A gitáromból kijövő két...

A gitáromból kijövő két szálat, hogyan kössem oda a jack csatlakozóhoz? -képek csatolva-

Figyelt kérdés

Na,ezt akarom bekötni, de recseg meg zúg, mármit csak úgy rátekertem ahová kell. Na de, ha recseg megzúg,akkor oda kell cínezni? Akkor már zaj mentes lessz? Az vajon meg oldja a problémát? És egy mellékes kérdés... Miért zúg ha csak rácsavarom, ha cíneződik akkor nem? Na de mit gondólsz? A cínezés végül is megoldja ezt a problémát? [link]

[link]

[link]



2020. aug. 27. 11:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Valaki, aki tud is forrasztani, forrassza rá, normálisan, zsugorcsövezve! Igen, árnyékolni kell, amihez be kell legyen építve. Belül minden stimmel? Ez a kábel nem kéne ilyen hosszú legyen.
2020. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Vezetékeket mem cserélted össze, nem ér össze sem?

Forraszd és szigeteld le.

2020. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Vezetékek nincsenek összecserélve, belül minden stimmel, zsír új gitár, csak ott hagytam valakinél, nem ügyelt rá, és kiszakította a csatlakozót. Van még egy Jacksonom, de ez Ibanez, ezt jobban szeretem. Most kénytelen vagyok a másikkal játszani.
2020. aug. 28. 11:23
 4/19 anonim ***** válasza:
Vannak hogyan forrassz vagy how to solder videók, meg szerintem van körülötted annyi elektronika, hogy érdemes megtanulni, és venni legalább egy belépő szintű kis hőszabályzós (valójában teljesítményszabályzós) pákát valami létező gyártótól.
2020. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja, vélhetően a fehér a tip, a fekete a test, tehát fehér belül zsugorcsővel, fekete a külsőre. A ring (középső) kontaktot kötheted testre, ha akarod.
2020. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jó már ?
2020. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem dolgoztam még vele. Nincsenek szerszámok. Majd idővel lesz belőle valami.
2020. aug. 29. 12:02
 8/19 anonim ***** válasza:
Mitől vannak bőrkeményedések a kezeden?
2020. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ja,, azt én is meg akartam kérdezni.

Milyen fizikai munkát végzel?

2020. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
:)))))) Ja, építőipari munkával dolgozok :)))))))) Lapát, csákány, talicska, ilyen-olyan gépek
2020. aug. 29. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!