Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ariana Grande és Lady Gaga-Rai...

Ariana Grande és Lady Gaga-Rain on me című zenéje, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 19:02
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem első hallomásra annyira nem tetszett, különösebben nem fogott meg.

Miután a klippel együtt néztem meg, meggondoltam magam, szerintem a videó hangulata, a koreográfia, a ruhák, Ari és Gaga sminkje mind-mind hozzátesz egy picit, valahogy életre keltette a zenét számomra. Igazából azóta szívesen hallgatom, de nem lett a kedvenc számom.

2020. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem rossz, de nem kellettek hozzá ketten, bármelyikük elég lett volna egyedül (inkább Lady Gaga).
2020. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Uh nagyon szeretem. Féltem mikor meghallottam hogy fuetteznek mert külön külön mindkettőt nagyon szeretem, és nem akartam hogy valamelyik nagyon túltolja vagy csalódás lesz mert mindenki bomba számot vár, de szerintem nagyon jól megosztották. Nagyon szeretem elsőre megfogott
2020. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ilyen kötelező, kiadók meg producerek által erőltetett produktumnak tűnik.
2020. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Minősíthetetlen.
2020. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!