Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 150-200ért melyik elektromos...

150-200ért melyik elektromos gitár lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Tudjátok, ami megéri a pénzét!
2010. aug. 6. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
cort, epiphone, esetleg használt gibson
2010. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
stílustól is függ, Gibsont én nem vennék, de ha metálhoz kell, akkor például Schecter, ESP, meg ezek, a Cort is nagyon jó, Epiphone talán az egyik legjobb, megilyenek:D
2010. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, rock / metál stílusú zenéhez
2010. aug. 6. 23:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyen arkategoriaban mar Ibanezt is kapsz.
2010. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Daweee000 ***** válasza:

Attól függ mi kell.

Ha Strato/Telecaster akkor ennyiből kapsz eredeti Fendert

Ha Les Paul akkor valami japán másolat, pl Burny, Tokai, Greco, vagy pedig használt Gibson. Esetleg 80-ért a Vintage V100 is k. jó, nekem is olyanom van. Epit szerintem inkább ne.

Az árba beleférnek a BC Rich-ek is, pl egy Mockingbird, Warlock, stb.

Ha Superstrat, vagy úgy általában vékonynyakú metálgitár, akkor vehetsz Ibanezt is, ennyiért talán már Floyd Rose-ból is használhatót kapsz.

Így hirtelen ennyi jutott eszembe, ha mások az elképzelések, írj.

2010. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ami egy fasza metál-gitár még, és talán hozzá is jutsz ennyiért, az az LTD KH-202. Az előttem szóló már teljes választ adott a kérdésre ;)
2010. aug. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az epiphone sokkal jobb mint a vintage..

ibanezt pedig kapsz ennyiből, de ugyanazt a minőséget, amit az ibanez eléd tár 150ért, azt megkapod a Cortnál 100-ért

2010. aug. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát a Mockingbird csak 60, a warlock meg meg 80. bár az tény hogy jól néz ki. a LTD KH-202 elég jónak tűnik, azt már 130ért láttam, köszi a válaszokat de még várok konkrét tippeket!
2010. aug. 7. 11:38
 9/15 Daweee000 ***** válasza:

Attól függ melyik, szerintem ezek a mérvadóak:

[link]

[link]


7:10: Lehet érdemes lenne utánaolvasnod a dolgoknak, lehet megváltozna a véleményed.

2010. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

de miért? Láttam más vintage-os is írta hogy az övé a jobb, olcsógitárból lehet hogy jobb a vintage, de színpadképesből

nekem az epi jobban adja:D

amúgy, B.C rich-et meg mindenképp ki kell próbálni, mert van amelyik modell "fejnehéz", tehát a feje lehúzza a gitárt, és úgy elég kényelmetlen tud lenni.

2010. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!