Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 150-200ért melyik elektromos...

150-200ért melyik elektromos gitár lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Tudjátok, ami megéri a pénzét!
2010. aug. 6. 13:32
1 2
 11/15 Daweee000 ***** válasza:
13:50: Hát hangzásra jobb, a Wilkinson pickupok keményebben szólnak mint az Epikbe pakolt Alnicos cuccok, meg úgy a test, szerelék, stb. jó kis gitár, egyedül az összeszerelési minőség amiben jobb az Epi, az én Vintage-omnak csúnyák a berakásai, amúgy nagyon szép és korrekt gitár (és majd' fele annyiba fáj mint egy Epi Standard :) )
2010. aug. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát, közel nincs egy epi standardhoz:D Olvasgattam fórumokat, kedvenc megfogalmazásom:

"The Vintage is a great guitar "for the money", but the Epi is a better guitar. "

Nekem Epi lp-m van, egy olcsóbb fajta, árban és minőségben kb megegyezik a Vintage-el. Ennek a pickupjánál elhiszem hogy jobb a wilkinson, de egy wilkinson szettet meg 10 alatt meg lehet vásárolni, annyi belefér.

2010. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy kis történetet szeretnék mellékelni a már említett Vintage márkához. A Vintage és egy Westone nevű gitármárka is egy közös eredettel rendlekezik: Epiphone alapanyagokból készülnek. Nekem Westone-om van, egy SG formájú. Én a hangszerboltban kipróbáltam az Epiphone SG-t meg a Westone SG-t is, és még talán a Westone-nak volt teltebb hangzása! Mondjuk az ilyen hangszereket vagy kifogja az ember, vagy nem. Sajnos van, hogy az egyik kva jól szól, a másik meg tűzifa. Nincs meg a gyártókban a kellő rutin és szakmabeli tudás.
2010. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Cort X-Custom, Cort Viva Custom, Cort Aero Custom
2012. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ESP
2018. jan. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!