Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cort elektroakusztikus gitár...

Cort elektroakusztikus gitár vélemény?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van valakinek Cort elektroakusztikus gitárja tudna véleményt írni. Illetve, hogy miben nyilvánul meg az, hogy elektroakusztikus.

2020. szept. 19. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rossz, nem a legjobb minőség. Nekem nincsen, de próbáltam már és nem voltam vele megelégedve.
2020. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Érdekeseket ír az egyes, ugyanis alapvetés, hogy az alsó- és közép árkategóriákban a Cort az egyik legjobb, ha nem A legjobb. Nem két gitár volt már a kezemben és ezt én is megerősíthetem.
2020. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És milyen alacsony/középkategóriàs márkát tudnátok ajánlani?
2020. szept. 19. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha Cort-ot szeretnél akkor csak az Earth és az MR széria a többi felejtős.


Attól elektroakusztikus, hogy van benne hangszedő és rá tudod kötni erősítőre is.

2020. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maga a gitárral nincs semmi bajom, nagyon jók a Cort-ok csak az elektrtonikájuk egy szutyok. Szerencsére ezek könnyen cserélhetőek.
2020. szept. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!