Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megnéztem a felkapott magyar...

Megnéztem a felkapott magyar YouTube zenéket és annyi kérdésem van, hogy ezt miért ?

Figyelt kérdés

Miért hallgat ilyen zenéket manapság a fiatalok nagy része? ? Nem fogok zene számokat felsorolni, elég belenézni a felkapott magyar zenékbe és egyből sírni támad kedvem...

Oké, van zene amit számomra nem jön be, úgy vagyok azokkal hogy rendben, hallgassa az akinek ez tetszik, én többet ilyet nem hallgatok(egyebkent nem szoktam ilyeneket hallgatni amirol most szo van, de unatkoztam es gondoltam megnezem milyen "slagerek" vannak a magyar felkapottakban). De van az a szint, amikor már nemcsak hogy nem tetszik a zene, hanem egyszerűen nem jó.. Egy zene legyen ritmusos, legyen jó hangzása, de szerintem igazán jó zene nincs egy olyan szöveg nélkül, amiben ha nem is mély jelentések vannak, de legalább jó rímek, vagy egy faszán megírt szöveg, de ezekbe lóf*sz sincs...

Es eleg gaz amikor megkerdezik tolem az utcan hogy hallottam e ennek meg annak a trash magyar eloadonak az uj szamat, es a valaszom hogy bocsi en nem hallgatok ilyeneket, aztan persze, en vagyok a gaz, meg nekem szar a zenei izlesem (16/f)

Ez foleg amugy hip-hop/pop stilusrol szol, de nem azt mondom hogy minden magyar rap eloado egy rakas szar, es hogy minden fiatal ilyeneket hallgat mert ez oriasi baromsag es aki nem ilyet hallgat annak meg sertes is.

Szoval itt irjatok le a velemenyeteket ezzel kapcsolatban ti mit gondoltok errol, szivesen elolvasnam masok velemenyet, lehet az egy kicsit idosebb ember szemszogebol, vagy fiatal szemszogbol is



2020. szept. 27. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
A mostani magyar rap-számoktól egyenes hányingerem van. (Vakondember és társai)
2020. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Tudod kifejezetten illik rád a más szemében a szálkát... mondás. Normális esetben az ember azt hallgatja amit szeret és nem azzal foglalkozik, hogy más mit hallgat, de olyan jól beleesel te is abba, hogy lexarozod azt amit más hallgat, és persze az a jó amit te hallgatsz.


Olyan nehéz ezt elfogadni, hogy más mást szeret? Nem mellesleg nem hiszem, hogy bármit árt azzal neked, hogy azt hallgatja.

2020. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi! Csak megkérdezte a véleményed. Gondolom akkor neked tetszik ez a zene.
2020. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!