Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem nem őszinte a...

Csak szerintem nem őszinte a mai magyar underground/hiphop/rap előadók számai mögöttes mondanivaló?

Figyelt kérdés
Annyian oda vannak értük, de valójában szerintem meg annyira közhely és annyira szomorú akar lenni a szöveg, hogy már nem is valós és őszinte a mögöttes gondolat. Persze ez csak az én véleményem, kíváncsi lennék hogy ti hogy gondoljátok?

2020. szept. 28. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nem lehet egy egész műfajról ezt kimondani. Rengeteg underground rapper van aki értékes zenét csinál, és rengetegen vannak, akik nem. Nagyon sokan ráadásul nem is szomorú számokat csinálnak.
2020. szept. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jo persze vannak kivételek, de én nem is rájuk gondolok hanem akik istentudja honnan egyszercsak berobbannak
2020. szept. 29. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Manapság nem sok őszinte zene van. A szórakoztatóipar nem az őszinteségről híres. Mondhatnám a pop, rock, metál számokat is. A mai metál bandák sem járnak ki a temetőbe varjút áldozni, hiába ilyesmiről énekelnek. De a kedvencem amikor a 60-70 éves énekeseink dalaiban a kislány a refrén, és nem az unokájukról szól.:) Az énekesek életérzést, hangulatot adnak, nem a saját életüket meséli el.
2020. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már maga az Európai rap/hip-hop megkérdőjelezhető, mert hiteltelen a legtöbb "előadó" és csak az anyagi haszonszerzés a céljuk, amit sajnos a fiatalok miatt el is érnek, és ebből élnek....

Szövegelni sok mindenről lehet csak épp rögtön levágja a szakavatott fül hogy hamis az egész, mert nincs mondanivalója.


A hiteles tartalmakért Chicagoi, Detroiti és más Amerikai bandák között kell keresgélni, na azok tudnak miről zenét csinálni, Európában hány tizenévesre lőnek rá az utcán, aki még vissza is lő? Tőlem egy évvel fiatalabb 27 éves fekete srác a gyomrába kapott egy sorozatot, egyik a gerinc mellett jött ki, illetve piros lámpánál a nyakán jött ki egy golyó, felépült ugyan, és el is szeretné kapni, mert lehet egy rivális banda tagja is.

Na ők tudnak miről szöveget írni.

2020. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!