Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A fiam mehetne ozorára?

A fiam mehetne ozorára?

Figyelt kérdés

2021-ben tölti a 18-at, és azzal szeretné a felnőtté válását megünnepelni, amiben persze támogatni fogom!!! És azért tettem fel a kérdést, hogy ha ő tenne fel nekem kérdést a fesztiválról, akkor tudjak neki válaszolni. :D

Gondolok itt a csajokra, cigire, társaságra..stb. szóval mindenre amit egy ilyen idős gyerek remél egy ilyen helyről


Kérlek ne nézzetek hülyének emiatt a kérdés miatt, csak engem ia megnyutatnátok vele!

És tudom milyen messze van még



2020. szept. 30. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a fiad pontosan tudja, hogy Ozora a drogos bulikról híres.
2020. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ozora tényleg nem egy sima strandfeszt, hírhedt-híres ,,drogos fesztivál"
2020. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Higyjétek el hogy van annyiféle program és rendezvény Ozorán, hogy aki nem drogozik az nem is fog vele találkozni.
2020. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Az összes fesztiváltól kulturáltabb, igényesebb, normálisabb. Mivel csak heti jegy van ami nem is olcsó relatíve, így ez is egy szűrő valamilyen szinten.
2020. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utólag nekem is gyanús volt, szóval higgyétek el.
2020. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 darandaliuszmusz ***** válasza:
100%

Az Ozora magyarország leg emberbarátabb közössége.

Ott nem látsz csatak részeg embereket. Az összes itteni ember ilyen budhista szemmeliségű , az egész területen kb zéró szemetet találsz , mindenki mezitláb mászkál.

Van főzési lehetőség is , sőt konkrét csoportos főzéseket szoktak tartani.

Az ételek nagy része Vega vagy Vegán.

A jelenlévők minimum 70%-a külföldi, szóval nyelvtanulásnak is jó hely.

Drága , de mint minden fesztivál. Drog van , és lesz is. Nem erőltetik az emberre , nem drogozzák be akarata ellenére, de biztosan találkozni fog vele , fel fogják kínálni neki. Ne gondoljunk komoly dolgokra mint kokain vagy ilyesmi , főleg a gvarázsgomba , LSD szerű anyagok dominálnak. (A fű drága mivel azt kiszimatolja a rendőr kutya ).

A drog olyan szinten van jelen hogy minden 3. ember egy alkar hosszúságú cigit teker a földön ülve. A bent őrjáratozó ( "beépített" ) rendőröknek parancsba van adva hogy ne bántsák a drogozó embereket , csak is azokat figyelik akik eladnak vagy vesznek. (Haverom is ilyen beépített azért tudom)

Angolul érdemes tudni , habár a személyzet ugye magyar.

Térerő nem nagyon van a területen , csak is a magasabb pontokon.

Kisbolt is van a fesztivál területén , nyilván drágább mint egy normál bolt de nem vészes.

Összeségében egy nagyon barátságos környezet, talán az egyik leg biztonságosabb fesztivál. Viszont viselkedni kell !

Csak azért hogy drogozzon az ember , azért nem szabad oda menni!


(2x voltam már a fesztiválon )

2020. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ozora egy nagyon emberbarát rendezvény, nem az a tipikus tömegfesztivál. Igen, rengetegen kábszereznek ott, de ezek mind normális emberek, akik így eresztik ki a gőzt. Nem erőszakos emberek, nem bűnözők, semmi ilyesmi. Igazából ha egyetlen fesztivál lenne, amire elmennék, az ozora lenne, pedig nem használok kemény drogokat.

Szerintem ha bízol a fiadban és ő elég felnőtt észben is, nem csak korban ahhoz, hogy ne csináljon butaságot, nyugodtan elengedheted.

2020. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én ozoráról származom, és ha lehetett kimentem a fesztiválra.

A világ legjobb bulija.Az elsőn is ott voltam gyerekként 1999-ben az brutál volt.

2019-ben a 3 éves gyerekkel voltam kint. Nagyon kulturált hely, családbarát. És ha a világ goásokból állna csak, akkor az lenne a földi menyország. A drog meg itt sem több mint a többi fesztiválon.

2021. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!