Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a valaha élt legjobb rapper?

Ki a valaha élt legjobb rapper?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 19:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
#6, ez biztos, hogy Geszti Péter?
2021. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Nálam teljesen egyértelműen Eminem viszi a prímet, én szerintem ő a valaha elt, és még mindig elő legjobb rapper. A rap istene. De semmi baj, ha valakinek 2 Pac vagy Jay Z, ok is nagyon jók, Pac csak volt, viszont én számomra eminemnek olyan kiemelkedően különleges, sokoldalú stílusa van ami egész egyszerűen leutanozhatatlan mindenki számára, és tipikus az az ember aki kb 3000 évente egy születik. A hangja olyan egyedi, hogy lejátszol 50 rap számot, és azok kozul azonnal kiszurod hogy melyik Eminem, meg ha nem is annyira ismered. A 2000-es évek elején amit véghez vitt, azt soha senki többet nem fogja már elérni, hisz ő a világtörténelem első fehér világhírű elismert rappere akit elsőként tartottak nyilván, és ezt meg a feketék is elismerik, és ha jobban belegondoltok az 1990-es évek Amerikajaban szinte a fehérek sikere a rap világban a nullával volt egyenlő, szóval neki 3 szor annyit kellett teljesítenie mint egy feketenek. Azon kívül nálam valami olyan egyedi varázsa van a számaiban ami megfogalmazhatatlan, kiraz a hideg tőle. Említsem a Till I collapse, lose yourself , the Way Iam C számát példaként. Olyan profizmussal rakja össze a rimeket,szotagokat, amit nem lehet tanulni már ilyen szinten tehát ezt hívják tehetségnek. Ha megnézzük az élő koncertjeit ugyan úgy adja vissza az élő koncerten a számait, mint a rendes albumra felvett számokat, és nem a pénzről és csak a szexről rappel mint a legtöbb. Nekem egyértelműen O a Goat
2021. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
52%
2PAC a legjobb, nem értem miért mondja mindenki azt, hogy Eminem a rap és a hiphop királya.
2021. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Úgy, ahogy én sem értem miért mondják sokan hogy 2pac az.:)
2021. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13%
Eminem egy kutya
2021. máj. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
Lennél te olyan kutya mint ő hidd el nekem
2021. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Magasan Tupac. Nics olyan kisugárzása, energiája, és sokoldalúsága egyik rappernek sem.
2023. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
2 pack Eminem gagyi
2023. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
2 pac
2023. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A mai fiatalalok többége nem is ismerik tupacot, notoriust, ezert hülyeség a szavazás.
2023. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!