Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik midi billentyűzetet...

Melyik midi billentyűzetet válasszam?

Figyelt kérdés

Két, vagyis igazából három midi kontrolleren gondolkoztam. Az első és a legkissebb, az arturia keystep 32, a másik meg az m-audio keystation 88. Azért mondtam hogy három, mert ha az m-audio ennyibe kerül, akkor az arturia-ból is legalább ekkora árig választok. Tehát legyen belőle a 37 billentyűs változata.


Az m-audio mellett az szól hogy nagy. És kb csak ennyi. 88 billentyű mindenre jó. Zongora, szinti, bármilyen hangszert mondhatni komromisszum mentesen tud megszólaltatni. Mert ugye nincs az hogy túl kevés a billentyű.


Az arturia-val meg az a bajom hogy túl kicsi. Szintire jó, de más hangszerre nem föltétlen. De a két kezes műveletekez kevés. Akkor miért néztem ezt? Mert szeretnék majd analog moduláris szintik építésével foglalkozni. És ugye ebbe van midi-cv átalakótó. Meg igazából sok mindent tud. Az m-audio kontrolleréhez meg szerkesztenem kell egy midi-cv konvertert.


Mondanám egyből hogy legyen az arturia. De szeretnék szinti mellett más billentyűs hangszerekkel is foglalkozni. Mint a zongora, orgona, stb.


2020. okt. 6. 08:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!