Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnék Akkezdet Phiai...

Hol tudnék Akkezdet Phiai CD-t venni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
discogs.com
2020. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet én nem értek az oldalhoz, vagy esetleg rosszul tettem fel a kérdést, de nem letölteni szeretném, vagy neten 'megvásárolni' az albumot virtuálisan, hanem mint 'lemez' szeretném kézben tartani :D
2020. okt. 10. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:

jelenleg sehol, ha csak használt piacon nem találsz, de épp gondolkodnak újra-kiadáson a vinyl sikere után. jelezd itt, hogy téged is érdekel, minél több az érdeklődő, annál nagyobb az esély, hogy újra jelennek meg cd-k is.

[link]

2020. okt. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok, a discogs.com-on letölteni nem lehet, de tudsz CD-t, sőt akár LP-t is venni. Habár most megnéztem konkrétan ezt az előadót, és nincs eladó CD tőlük, de ha lenne, akkor az album oldalán lenne egy gomb, amivel böngészhetsz az eladásra kínált példányok között. Viszont ha regisztrálsz, felveheted ezeket az albumokat wantlistre, és ha valaki szeretne eladni, kapni fogsz róla üzenetet.
2020. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!