Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nsync, Backstreet Boys, One...

Nsync, Backstreet Boys, One Direction rajongók van kedvetek beszélni?

Figyelt kérdés
Ki melyiket szereti, és miért. Vagy bármiről levelezzünk velük kapcsolatban! 😉

2020. okt. 10. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
One DIRECTION és a dolog egyszerű. Átsegítettek nehéz dolgokon a tudtuk nélkül. Számomra tényleg egy másvilág amikor otthon leülök és a zenéjüket hallgatom. Sok dolgot tanultam tőlük, együtt sírtam velük és együtt nevetettem. Mégha nem is fognak összeállni, én akkor is örökre Directioner leszek.
2020. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A One Direction örökre beírta magát a zene történelmébe! Számtalan rekordot megdöntöttek!

Hiába oszlottak fel több, mint 4 éve, máig százmilliók követelik, hogy álljanak újra össze!

Sajnos, ez egyhamar nem valószínű, mert a tagok mind külön - külön is sikeresek. Zayn Malik meg teljesen elidegenedett a One Directiontől. Még a tízéves évfordulóról sem emlékezett meg...

De, ki tudja. Lehet, majd a harmincas éveikben újra összeállnak, ahogy a Busted, a Thake That és a Backstreet Boys tették.

2020. okt. 11. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Backstreet Boys rajongók táborát erősítem, és őket ne soroljátok azok közé, akik újra összeálltak, mert sosem oszlottak fel. Folyamatosan jöttek az albumok, csak 2000-2005 között volt egy szünet, mert a 90es években nagy hajtás volt, kellett a pihenés, a családalapítás, és másban is kipróbálták magukat, Nick pár filmben is szerepelt meg szólózott. 2005-től meg folyamatosan jöttek az albumok megint.

Én azért rajongok értük, mert végig kísérték a tinikoromat, Nick Carter volt a nagy szerelmem, minden nap őket hallgattam, néztem és teljesen meg voltam/vagyok értük halva. Elkezdtem gyűjteni róluk mindent, és a mai napig gyűjtő vagyok, csak már keményebben tolom, minden hónapban rendelek valami BSB cuccot. 🙂

Régen minden nap videókat néztem róluk, és minden rossz dolog elől a BSB zenéibe menekültem, és olyan szinten a szívembe vésték magukat, hogy lehetetlen lenne kitörölni őket az életemből, ők már hozzám tartoznak bizonyos szinten, rajtuk nőttem fel. 🙂💕

Végtelen öröm volt őket hallgatni és látni videón, de sokszor a szomorúság is rám tört, mert nagyon szerettem volna velük találkozni, főleg Nickkel, akit évekig bálványoztam, és még most is zavarba jövök tőle, pedig már én is családos anyuka vagyok, mint ahogy Nick is 2 gyerekes apuka azóta.

Tavaly több mint 10 év várakozás után úgy megöleltem őket, főleg Nicket, ahogy azt mindig is álmodtam. És mikor a banda, amiért rajongtam kislány korom óta, ott állt előttem.. és akkor jöttem rá, hogy ők is ugyanolyan emberek mint én, éreztem az illatukat, megérintettem őket, éreztem a testük melegét, beszéltem velük, egymásra mosolyogtunk. És csak azzal, hogy eljöttek Európába, valóra váltották az álmomat. Ők voltak minden álmom!😍 És teljesen ki lett maxolva a velük való találkozás, sőt, még több is történt mint amit remélni mertem. Túl álomszerű, még mindig nehéz elhinni, de megtörtént 2x is!😊

Pont ilyennek képzeltem el őket, és alig várom hogy újra találkozzak velük!😊❤

2020. okt. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!