Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpoperek! Tudtok olyan megbízh...

Kpoperek! Tudtok olyan megbízható oldalt ahonnan rendelhetnék lightstick-et?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan oldalt ahonnan albumot?

Előre is köszi :3



2020. okt. 11. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

[link]

4. éve rendelek innen albumokat és eddig egyetlen egyszer volt egy kis kalamajka: elfelejtették kiküldeni az egyiket, de írtam nekik 1 hónappal később egyik este és következő reggel már jött is a teljesen korrekt válasz. Hibátlan angollal, sűrű elnézések közepette expressz úton küldték meg a csomagot, ajándék bónusz kártyákkal és 3 napon belül már a szobámban volt. Én sima, lassú szállítással vettem meg, és ők a leggyorsabbal szállították ki végül nekem.

Nagyon korrektek és rendesek voltak, az email-es rendszerüket is csak dicsérni tudom, meg a diszpécsert is, akivel rendeztük az ügyet.

Szerintem árak terén is nagyon jó az oldal, talán a legjobbak közt is lehet, csak a szállítási költségek magasak sajnos. Ezért itt úgy éri meg, ha egyszerre több cuccot veszel, de bőven tudsz válogatni, mert akad bőven miből :D

2020. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
1. Néztem is itt miért 11 dollár egy album,de amikor említetted a postaköltséget akkor leesett :D Sajnos elég sokszor megtörténik,hogy alacsonnyak tünnek az árak,de a postaköltség kiteszi a felét :)
2020. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

yes24


innen rendeltem ateez lightsticket, kb 2 hét alatt jött meg. normális ár, bár rájött a 10k vám...

2020. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. 10k vám? Én mindig 3700-at fizetek vámért.
2020. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem 10, csak 9, már nem emlékszem. a március elején rendeltem, akkor már szerintem volt határzár. kb. 7 országon ment keresztül, nyomon lehetett követni. nem tudom, ez befolyásolta-e az árát:/
2020. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!