Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki ismeri vagy hallgat girl...

Aki ismeri vagy hallgat girl in red-et attol kerdezhetnék?!

Figyelt kérdés
En ugy tudom ,vagy ugy vettem eszre hogy, a bi lanyok hallgatjak a girl in red-et de én nem vagyok bi de imadom az osszes zenejuket es az gaz ha hallgatom? Itthon merem hallgatni de ha valaki megkerdezi hogy mi a kedvenc zenem akkor nem merem ezt mondani?😅🤷‍♀️🏳️‍🌈

#girlinred
2020. okt. 16. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem tudom, kik ők, de olyan nincs, hogy "nem hallgathatod", csak mert nem vagy bi. A melegség még mindig nem egy felsőbbrendű elit kör. Én is néha hallgatok Cannibal Corpse-t meg Dying Fetust, mégse vagyok sorozatgyilkos. :D Hallgathatsz bármit, nem muszáj ahhoz melegnek lenni, nem gáz.
2020. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a girl in red a kedvencem, imadom marie hangjat meg ugy mindent es ithink en se vagyok se bi se semmi...de kitudja, jelenleg egy ilyen "cofused" allapotban vagyok
2020. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz! marie is kiírta pár hónapja twitterre, hogy a zenéknek nincsen szexualitásuk és bárki hallgathat bármit a nemi identitásától függetlenül :) egyébként én is imádom girl in red-et és ugyanaz van velem is mint az előző válaszolóval. összevagyok zavarodva ://
2021. jan. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Heteró fiú vagyok, imádom ☺️
2021. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!