Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim! Kérdezhetek?

Shofia kérdése:

Skyrim! Kérdezhetek?

Figyelt kérdés

1.) Egy városban vagyok, ahol azt a feladatot kaptam, hogy öljek meg egy ice wraith-t. + ilyet már megöltem, de nem jó nekik. Hol találom meg azt az ilyen lényt, ami megfelel nekik?

2.)Mit tudok csinálni, ha börtönbe zárnak, és nincs nálam semmi?

3.) Valaki leírná nekem a soult-okat részletesen? Mi mire való?

4.) Van egy küldetés, amire nem tudok rájönni hogy kell megcsinálni. Már megcsináltam azt a küldetést, hogy Delphin kérésére el kellett menni egy ünnepélyre. Ezután van ez a küldetés. Ha oda megyek hozzá, nem tudom tőle megkérdezni mit akar. Amúgy ő mindig az ő lakásában van, és nem csinál semmit.

5.) Már több hónapja játszom a skyrimmel, de még mindig nem jutottam el odáig, hogy farkasember legyek. Az mikor lesz? Mit kell csinálni, hogy az következzen. Soha nem voltam még a farkas nevű férfival. Ez gond? Úgy tudom utána szokott ez lenni. Mindig Lydiával vagyok.

6.)Hogy lehet könnyen megölni egy trollt?



2016. márc. 30. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

1. A küldetések között kiválasztod a küldetést és ha egy konkrét dolgot kell megölni, ott meg tudod kerestetni a térképen.


2. Ha börtönbe zárnak, általában marad nálad egy lockpick, azzal van egy esélyed meglógni. Ha nem sikerül, kivárod, míg lejár a büntetés.


4. Elvileg a "A Cornered Rat" küldetésben kell lenned, nézd meg, szerepel-e a küldetésnaplódban.


5. Az a Companion Questline része. Csináld a feladataikat, aztán majd eljutsz oda is.


6. Bárhogy. Az nem túl erős ellenfél. Ha hónapok óta játszol, már elég magas szinten kell lenned, hogy egy alap karddal is pár vágásból lenyomd.

2016. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1. egy külön helyen kell megölnöd egy külön ice wraith-ot. a küldetések menüben beállíthatod hogy az iránytűd mutassa.

2. menj oda a celládban lévő ágyhoz és válaszd ki az alvás opciót. ezzel bejön egy töltő képernyő majd kiengednek és vissza kapod minden ruhádat.

3. a soul vagyis magyarul lelkek az enchant-hoz kellenek (pl.: egy kardra tűz mágiát raksz) mind az elkészítésükhöz mind a varázslat életben tartásához kellenek. ezekkel a lelkekkel kristály formályában találkozhatsz. van olyan kristály amiben már van egy lélek és van olyan amiben nincs. mind üres és mind teli kristályokat vehetsz egy kereskedőnél. de találhatsz is. ha üres a kristály akkor te magad is feltőltheted egy lélekkel. ehhez ismerned kell egy varázslatot (nem tom már hogy mi a pontos neve). amivel ha meglövöd az ellent akkor van egy pár másodperced hogy megöld és utána automatikusan bele száll a lélek egy olyan kristályba. ( a sárkányokon kívül bárkinek a lelkét bezárhatod oda).

4. ezt kérlek magyarázd nekem el bővebben mert csak azt tudom kihámozni belőle hogy el kell menned arra a partira ( tudom hogy melyik küldire gondolsz)

5. Whiterun-ban vannak a ch9ampions-ok nekik van egy belső körük ún. the ring (a gyűrű) ahhoz hogy oda bekerülj beszélned kell a vezetőjükel (egy öreg szakállas fószer páncélban.) ez majd elindít egy küldetés sorozatot amit ha végig viszel akkor téged is bevesznek a ring-be majd farkasemberé változtatnak.

6. milyen fajta troll? sima troll vagy havi troll? ha havi troll akkor a tűz mágia vagy a tűz thu'um a hatásos ellene. de van egy hely ahol van egy kard ami extra sebzést ad a trollok ellen. csak sajnos trollok védik a kardot. küldök egy videót róla.

2016. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2016. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm emberek, nagyon hasznosak voltak a válaszok.
2016. márc. 30. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első valószínűleg a polgárháborús küldetésszálnál, a viharköpenyesekhez (stormcloak) való csatlakozás. Van egy sziget, a nézd meg úgy, ahogy a többiek leírták. Egyébként, ha nem érted pontosan a dolgokat, használj magyarítást:

[link]

Angoltudásom ellenére ezzel toltam végig, olyan jó, hogy szinte már eredeti.

2016. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!