Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért tud engem lekötni az FL...

Miért tud engem lekötni az FL Studio?

Figyelt kérdés

Szóval minden haverom valami játékkal köti le magát, én is Minecraftoztam korábban sokat. Két haverom is megnézte az FL Studiót, de nekik nem tetszett, már el se tudták kezdeni... az egyik azt mondta, hogy olyan a menüje, mintha egy vadászpilóta-műszerfal lenne. Ők sem értik, engem miért kötött le, amikor szerintük nem is szórakozás, mert dolgozni kell a zenével.

Szóval vannak ilyen magamfajta különb (akár beteg) típusok? Az ilyenek mennyire érdemlik meg a létüket ebben a világban?



2020. okt. 18. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi beteges nincs. Valakiket a zene készités köti le mint pl te. Valakiket játék vagy stb. Valószinüleg csak gondolj bele akik fl studioval készitik a zenéket gondolom azokat is leköti az fl studio.
2020. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A világon rengeteg ember ír zenét zeneszerkesztővel. Én még pénzt is keresek vele. Mi ezen beteges?
2020. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem a zenéből való pénzkeresést tartottam betegesnek, hanem, hogy különb vagyok... de jó... Engem is lekötne sok játék, de a többiektől eltérően pluszban az is, hogy órákat töltök el synth pluginok tesztelésével
2020. okt. 18. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Manapság alig van olyan zenei producer vagy zeneszerző, aki nem használ hasonló programokat. Főleg ha pop-, film-, vagy játékhoz írt zenéről van szó. Valószínűleg nem FL Studio megy náluk, de akkor is. Hol a betegség?
2020. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Zenélni is játék, amikor jól csinálod. Nem feltétlenül ez a módja lesz közvetlenül profitábilis, de ha játékos mindsettel tolod, akkor tudsz magadnak komoly mércét állítani, nemigen kell hosszabb távon szakmai önértékelésgondoktól tartanod, és rengeteg tapasztalatot és trükköt átmenthetsz a sietős bérzenélésbe, amiktől egyébként mégis tud nagyon korrekt és emberi lenni az eredmény. Tömören.
2020. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg producer dolgozik FL-el. Az más kérdés, hogy unintuitív a GUI, ezért senkinek sem ajánlanám, mert gátol a fejlődésben.
2020. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"ezért senkinek sem ajánlanám, mert gátol a fejlődésben"

ezzel nem értek egyet, az egyszerű és könnyen átlátható kezelőfelületének köszönhetően nagyon is jó választás kezdőknek. utána lehet váltani komolyabb programokra.

rengeteg nagynevű producer kezdte FL Studio-val és rengeteg sláger született FL Studio-ban ;)

2020. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak még többen nagyon szereti a dalaimat, a másik valaki meg azt mondja, hogy csak zajszennyezés, pedig elég komoly (torrentezett xd) pluginokkal dolgoztam.
2020. nov. 7. 07:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss de ez az egó ez valami mértéktelen! Miért lennél különb? Nem egy atomfizikus vagy aki egy másik bolygót hozott létre, akit érdekel ez a dolog fél óra után tud irni egy hallgatható melodyt, alá meg egy beatet... nem vagy különb, se bosszúalló..
2020. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"pedig elég komoly (torrentezett xd) pluginokkal dolgoztam"

nem (csak) ezen múlik.

egyrészt, az alap pluginek nagy része kiváló minőségű, komoly hangokat lehet belőlük kitekerni, másrészt, gondolj csak bele, hiába veszel egy 5 millió forintos zongorát, ha nem tudsz zongorázni, ugyanúgy szarul fogsz játszani rajta, mint egy 8000 forintos szintetizátoron :)

csinálgasd csak, aztán úgy 3-5 év kemény munka után elkezdenek jönni a pozitív reakciók olyan emberektől is, akik nem csak jópofizásból dicsérnek :)

2020. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!