Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hangszóró olcsón?

Hangszóró olcsón?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdekelne, hogy 40-50 ezerből össze lehet -e rakni egy “komolyabb zenei teljesítményt”

Természetesen így maradnak a használt dolgok.

Egy hangszórópárra gondoltam, valamint egy kisebb erősítőre hozzájuk. Úgy láttam ezzel a kombóval több lehetőség van, mintha alapból vennék aktív hangszórópárt például.

Edifier R2730DB-hez hasonló zenei teljesítményt szeretnék.

Mély párti vagyok, ez talán egy pozitívum, ha az olcsóságot nézzük, mert tudom, hogy a minőségi hangzáshoz olyan 100 ezer körül kell nézelődnöm minimum. (Mindegy, hogy aktív vagy passzív, hangos legyen jó méllyel)

Bocsi hosszú lett, de minden benne van

Köszönöm előre is :))



2020. okt. 25. 06:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Láttam például a Videoton dc 2050 - 2550 - 4018-akat elég jó árban.
2020. okt. 25. 06:22
 2/3 A kérdező kommentje:
De ettől tekintsünk el, a lehetőségeim érdekelnének, valamint ha van tippetek hogy milyet, szivesen fogadom.
2020. okt. 25. 06:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is néztem az #1 kiegészítésedet, az Edifier típusra keresve, fotót, adatlapot látva, mai és régi valós minőség és teljesítmény különbségeit mérlegelve pont az ilyen tucatvideotonos megoldások villantak be legértelmesebb megoldásnak. Persze azok a hangszórók már nem léteznek, kicsit utána kell kockulni, hogy szokás megoldani a cseréket, és jól részletezett előéletűt keresni, ami a rákockulás utáni fejeddel korrektnek tűnik.


Építeni szerintem ma nem nagyon érdemes. Ha kimondottan csak a teljesítmény érdekel, akkor van PA kategóriás MNC, SAL, meg még nem tudom hány jóárasabb, aminél ha az érzékenység/ár arány alapján válogatsz, akkor még simán egy méretes zárt dobozba beszerelve is sokkal jobban jársz, mint bármivel. Ahhoz meg már csak egy használt, jó erősítőt kell újítanod, meg rászokni, hogy nem tekered oda a mélyet nagyon, úgyis kb fölösleges. :)

2020. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!