Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet a GarageBand-et androidr...

Lehet a GarageBand-et androidra megszerezni?

Figyelt kérdés
Néztem youtube videókat, ahol bemutatják, de hamisak, mert ellátogattam a linkekre és ott kérte, hogy verifikáljam magamat, hogy nem vagyok robot. Le kellett így ezáltal szednem két appot, hogy azután azokat futtassam 30 másodpercig. De nem csekkolta le az oldal, peddig játszottam is velük. Persze ezek ott a yt videóban működtek. Majd egyszer csak sikerült leszednem egy GarageBand-et, de sajnos csak az ikonja volt olyan és gyanúsan kicsi is volt a fájl, csak egy gomb volt benne, ami elindított egy sz.r loopot. Magyarul még mindig nincs GarageBand-em. WalkBand-et leszedtem, mert az van androidra, egy lebutított változat és nem szeretem. Szóval lehet valahogy GarageBand-em? Hackes, torrentes, lopós típusok segítsenek.

2020. okt. 26. 16:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10: azért kicsit alakulni látszik a dolog. Jó telón jó appok jól futnak, és erre páran ráéreztek. Természetes, hogy ami nem ipad ökoszisztéma, az másabb lesz. Ezeregy típus, megannyi fura eltérés, persze, hogy nem fejleszt szinte senki rá rettentő komolyban.


Zsebemben OnePlus 5, hardveraprón vettem 25-ért. Alacsony a latency, de pont nem eléggé: pont kicsit szar mindennel jammelni, latencyben (is) nyomában nincs a Push + Ableton Live felállásnak. Vehetsz akármilyen telefont, de a minimum egy célgép (pl Launchpad Pro) és pár okosan beszerzett szoftver. Nyilván amikor kezd komoly lenni, akkor nagyon nem árt, ha a szoftvereidet piszkosul meg tudod venni és be tudod vinni a vállalkozásba.

2021. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!