Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan vehetem meg az új...

Honnan vehetem meg az új Twice albumot?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hol lehet megvenni a Twice "Eyes Wide Open" című albumát. Egy olyan oldal kéne ami tuti, hogy biztonságos és valóban meg is kapom amit rendeltem. Most először vennék kpop albumot, úgyhogy nem tudom hogy megy ez. Előre is kőszi a segítséget.

2020. okt. 27. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Akármilyen oldal, ebay, amazon. Esetleg Mediamarkt, ha ott is van.
2020. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm

És azt esetleg tudod, hogy mennyi idő mire ideér?

Amúgy megtaláltam a hivatalos twice store oldalt

2020. okt. 27. 23:23
 3/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. Szóval az album most jött ki,szóval kell egy kis idő a cégegnek is mire megkapják. Ha direkt a JYP oldalról rendeled akkor szerintem nem kell várj,bár én soha nem rendeltem közvetlen ezekről az oldalakról.

Általában mire Koreából elszállítsák ide mindig kb. 1 hét.

2020. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már megrendeltem, minden okés. Kaptam is e-mailt. December 4.én ér ide.
2020. okt. 29. 00:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Huu,honnan rendelted? Az rengeteg idő.
2020. okt. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Twiceshop teljesen hivatalos oldalról. Amcsiból ezt ajánlották, mert hogy onnan lehet, hogy hosszú idő viszont tényleg az van a csomagban amit ígértek. A másik, hogy az előrendelésre várni kell.
2020. okt. 31. 02:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Már az album megjelent nem kell olyan sokat várni arra. Bár egyszer egyszer van ilyen,én összesen 20 napot vártam egy olyan albumra ami kijött már,csak az oldal ahonnan rendeltem nagyon későn kapta meg az albumokat. Ezért le is maradtam a preorderes cuccokról,pedig már aznap előrendeltem amikor megjelent az előrendelés :D
2020. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt az e-mailt kaptam, úgyhogy én türelmes vagyok. Nekem ennyit megér. :)
2020. nov. 1. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Face The Music

Media Markt

2020. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!