Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki hallgat még HIM-et?

Valaki hallgat még HIM-et?

Figyelt kérdés

Engem leginkább a 39-44 éves korosztály válasza érdekelne, mert mi vagyunk

azok, akik huszonévesen végig kísértuk a karrierjüket, és azt éreztük, minden daluk rólunk szól.


2020. okt. 29. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ez mindig is tinilányoknak szólt, nem huszonéveseknek, mindenesetre biztos van aki még hallgatja.
2020. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ville Valo 44 éves, én is túl vagyok a 40-en, és tudom, emlékszem,hogy a tinik nem szerették, csak az én korosztályom. A tinik nem értik a szövegüket.
2020. okt. 29. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok és tiniként voltam oda érte. Imádtam. És a mai napig szívesen hallgatom. :) bár a korosztàlyom anno valóban nem volt érte oda..
2020. okt. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, egyetértünk. Vannak rádiók, amik egyáltalán nem játszák már, pedig nem lehet észre venni a dalokon, hogy 20 évesek, manapig aktuálisak.
2020. okt. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!