Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki fog halni az Omega együttes?

Ki fog halni az Omega együttes?

Figyelt kérdés

Pár napja meghalt Benkő László, ma pedig az egykori basszusgitáros Mihály Tamás.

Most akkor mi lesz? Vég? Vagy folytatás?

Ti mit tudtok?



2020. nov. 21. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer biztos
2020. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Tekintve, hogy 70+ mind, elég nagy az esély rá. Mint úgy általában az embereknél.
2020. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen, valószínű
2020. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel egyszer mindenki meghal, egyszer minden együttes kihal.

Viszont ez azért elég para, hogy így Benkő László halálára pár nappal. Meg Benkőnél ez már az allapota és betegsége miatt előrelátható volt, de Mihály Tamásról nem lehetett tudni semmi ilyesmit, és ahogy nézem 73 éves volt, azért ez a kor még nem a halál széle, ha az ember nagyjából egészséges...

2020. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Így is egyik legrégebb óta aktív zenekar, bár szerintem lehet hogy most úgymond vége a kalsszikus értelemben.
2020. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

1962-ben alapították, és azóta egyetlen évet sem hagytak ki, tehát idén már 58 éve a pályán van, ez abszolút Guinness-rekord lenne, ha nevezik! Tudsz mégegy együttest az egész világon most vagy valaha bármikor, ami ennyi ideje aktív, vagy ennyi évig az volt?!

Persze 70+ korú tagokkal már nem olyan, mint régen, és valamikor persze ki fog halni, de ez már most is rekord!

2020. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

"Tudsz még egy együttest az egész világon most vagy valaha bármikor, ami ennyi ideje aktív, vagy ennyi évig az volt?!"


Rolling Stones. 1962-ben alakult, mint az Omega, és még mindig aktív.


Ráadásul az Omegának volt egy hétéves korszaka (1987-1994), amikor abszolút szünetelt, se koncert, se lemez.


És igen, valószínűleg vannak még előadók a világon, akik akár kilencven fölött is aktívan zenélnek, legfeljebb kevésbé ismertek.


Mindez semmit nem von le az Omega értékéből, de "abszolút rekordernek" azért nem tekinthető.


A kérdésre válaszolva: a hírekben azt olvasom, hogy Kóbor még erősen gondolkozik, Molnár tudomásom szerint már 15 éve is "unta" az omegázást. Viszont állítólag most jelenik meg az 1 éve elkészült új lemezük, vadonatúj dalokkal, és Trunkos András templomi turnét szeretne szervezni tavaszra...

2020. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik együttes ki fog halni. Egyszer #Mindmeghalunk.
2020. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

#7

De pl. a Tremeloes együttes már 1958 óta létezik. És ők se hagytak ki egyetlen évet sem.

2021. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

#6-os vagyok. Huhú.. az kemény! 😲

Erről az együttesről most hallok először, a Rolling Stones-t pedig bár ismerem, de nem tartottam így számon, ezért nem tudtam!

Most jutott eszembe, hogy 2012-ben valamelyik tv-csatorna élőben közvetítette az Omega jubileumi nagykoncertjét "50 éve a pályán", akkor néztem nagyot, hogy egy előadó ennyi ideje is aktív lehet!

2021. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!