Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan, aki mélyrehatóa...

Van itt olyan, aki mélyrehatóan otthon van az elektromos dobfelszerelések témájában?

Figyelt kérdés

Én ilyesminek érzem magam, mivel évek óta foglalkozom a témával, de biztos vagyok benne, hogy vannak olyan dolgok, amiket nem tudok.

Viszont nem is emiatt írom ezt a kérdést. Olyan valakit keresek, akivel hébe-hóba, vagy ahogy alakul, lehet beszélgetni az elektromos dobokról.

Egyrészt, mivel a környezetemben senki sincs akit ez érdekel, de néha nagyon rámjön a beszélhetnék, és ilyenkor mindent megadnék, ha lenne valaki, akivel mindent megvitathatnék.

Másrészt pedig amiatt, mert így közösen akár segíthetnénk is egymást, tippekkel, vagy nem tudom, bármi ilyesmi, ha úgy adódik.

18/f



2020. nov. 23. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én rendelkezem két elektromos dobfelszereléssel, illetve nagyjából képben vagyok a népszerűbb termékekkel. A legtöbb ismert márkát màr kipróbáltam.

Mi számít mélyreható ismeretnek? :)

2020. nov. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!