Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már régóta szeretnék elkezdeni...

Már régóta szeretnék elkezdeni dobolni, ezért vettem egy elektromos dobfelszerelést, meg tudnék magamtól is tanulni vagy szükséges hozzá tanár, hogy egy elfogadható szinten meg tudjak tanulni dobolni?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek mennyi idő lenne amíg beleszoknék,és már viszonylag jobban is menne,ha napi rendszerességgel gyakorolnék?

2017. máj. 26. 23:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit,hogy ha itthon szeretnék megtanulni dobolni saját magamtól akkor hogyan kezdjek neki? tutorialok,stb?
2017. máj. 26. 23:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is magamtól kezdtem annak idején, de később kiderült, hogy sok rossz mozdulatot alakítottam ki, amit később nehéz volt kijavítani.

Illetve sok fontos és hasznos dologra nem jössz rá magadtól.

Úgyhogy az elején mindenképpen kell valaki, aki ért a doboláshoz, és aki jól át is tudja adni: ezt nevezzük tanárnak.

Az kevés, hogy valami haver unokatesója dobol 1-2 éve és az majd elmagyarázza, mi van.


Az idő pedig egyéni képességen múlik, ki mennyire fogékony, ki mennyire elszánt, koncentrált, stb.

2017. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Meg lehet tanulni egyedül de nehezebb szerintem,a bátyám egyedül tanult meg gitározni(mondjuk nem tudom hogy a dob mennyivel nehezebb mint a gitár) de ha nagyon nem megy akkor szerintem keress fel egy tanart
2017. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*tanárt
2017. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan egy éve dobolok , És mindenképp ajánlom , hogy tanárnál kezd el tanulni , mert alapból a dobolás technikáját, az alap mozdulatokat jobban meg tudja tanítani, mint egy videó.
2017. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. máj. 27. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!