Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik albumokkal érdemes...

Melyik albumokkal érdemes belevágni Neil Young munkásságába?

Figyelt kérdés
Terjedelmes a diszkográfia, ezért kérnék egy kis segítséget azoktól, akik ismerik a munkásságát.

2020. nov. 24. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen ismerem a munkásságát, de próbálok segíteni mivel rengetegszer voltam hasonló helyzetben.

Ajánlom figyelmedbe az allmusic oldalt, ahol tudod objektív és szubjektív vélemény szerint is listázni az albumokat:

[link]

Így ezek ajánlottak:

Tonight's the Night(objektív)

Rust Never Sleeps(objektív)

After the Gold Rush(szubjektív)

Harvest(szubjektív).

Mivel több száz vélemény, értékelés van az oldalon így sokkal reálisabb választ kapsz rá mint pár válaszból.

2020. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno úgy voltam egy együttessel, hogy letöltöttem az összes albumát és időrendben meghallgattam, nagyon jól meg lehetett figyelni a fejlődést és a változást. Ha van időd javasolnám Neked is bár én 12 albumot hallgattam végig itt egy kicsit több van, de nekem nagyon tetszett ez a módszer.
2020. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- After the Gold Rush (1970)

- Harvest (1972)

2021. szept. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!