Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki milyen húrokat használ?

Ki milyen húrokat használ?

Figyelt kérdés
Márka? Típus? Vastagság? Elektromos vagy akusztikus gitár.

2020. nov. 26. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ernie Ball Hybrid Slinky-t
2020. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Klasszikusra Martint, elektromosra még igazából nem tudom, mi lenne a megfelelő nekem, elektro-akusztikusra Elixirt
2020. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Waff ***** válasza:
100%
Elixirt elektromosra, Ernie Ballt-t fémhúros akusztikusra, Daddario-t nylonhúrosra.
2020. nov. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Elixir tartós, de azt szokták mondani rá, olyan, mint a négy évszakos gumi. Ráadásul drága is.


Javaslom lépj be a legnagyobb létszámú gitáros csoportba Facebook-on. Segíteni fognak.

2020. nov. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Waff ***** válasza:
100%
Kb az összes népszerű húrkészletet kipróbáltam ami egy átlagos magyarországi hangszerboltban kapható. Az elixr hangzásban kb mint a többi, tartósságban meg toronymagasan vezet. Több mint egy évig bírja, nem rozsdásodik, nem szakad el (ernie ball-ok pl nálam sűrűn szakadtak elektromoson), nem nyúlik meg idővel (nem lesz hamis az oktáv). A többi kb 3-4 hónapot bírt (ha bírt), ami évente 3-4 húrkészlet egy gitárra, az elixir több mint egy évet bír és kb csak kétszer kerül többe mint egy "mezei" húrkészlet.
2020. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én VST pluginokat használok, de kinek mi
2020. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elektromosra 11-52 ha jól emlékszem. 5 éve már kb csak ilyet veszek.
2020. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fender bullet nickel 0.9-es a stratocasteremre. A gyűrű helyett ezeken kúpok vannak a húr végén ami stabilabban tartja a hangolást. Fémhúrosra pedig Martin 10-es vagy ha nincs akkor Darco.
2020. nov. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elixir 9 és mind1 kb melyik színűt, mindet próbáltam és kiválóak. Bevonatoltak és nem zsírosodnak, mint az olcsóbb húrok. Egy telecastert használok.
2022. ápr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!