Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 88 billentyűs digitális...

88 billentyűs digitális zongora alacsony áron?

Figyelt kérdés

88 billentyűs digitális zongorát keresek, sajnos 80 000 Ft-nál többet sem most sem a közeljövőben nem tudok rá szánni. 2 évvel ezelőtt fejeztem be a (zeneiskolai) zongorázást, 5 évig tanultam. Ott igazi, koncerttermi zongorát használhattam, otthon pedig egy jó minőségű kis pianinonk volt, ezeken tanultam, gyakoroltam. Tisztában vagyok vele hogy egy ilyen digitális dolog messze nem ér az előbb említett hangszerek nyomába, pláne nem ilyen alacsony árban. Viszont sajnos nem lenne másra lehetőségem és nagyon boldog lennék ha egy kis felelevenítés, szintentartás, tanulgatás céljából lenne valami kompromisszumosabb alternatíva. Kerestem használt pianino-kat, de az olcsók már javíthatatlan állapotúak és lepukkantak voltak, 80-100ezer körül láttam jobbakat de ahhoz még hozzájön a szállítás és hangolás ami összesen kb. plusz 30 000 forint (minimum). Erre nincs keretem és belátható időn belül nem is lesz.


Esetleg valaki tud olyan elfogadható minőségű digitális zongoráról, szintetizátorról, vagy bármiről, ami ha nem is igazán jó de a célomnak megfelelhet? És ilyen árban van. Vagy ezt adjam fel? A segítségeket előre is köszönöm:)



2020. nov. 30. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ennyiért csak használtat kapsz, abból is az alsó kategóriát.
2020. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éppenséggel találhatsz a célra alkalmas zongorát újonnan is, de nézz használtakat is, nekem anno sikerült így hasonló áron megszerezni egy egyébként több százezres hangszert.
2020. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mojjo ***** válasza:
100%

A gsfanatic-on nézz körül szerintem, hátha találsz jó ajánlatot:

[link]

2020. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Vadásznék egy Fatar SL880 vagy hasonló kontrollert, lényeg, hogy jónak ismert kalapácsmechanika legyen benne, és a maradékból vennék egy 35k körüli jó kis audiovezérlőt az anyóspótlóhoz, a szép szólású zongora plugineket meg bevadásznám alternatív forrásokból, míg rá nem szánom magam, hogy zsebbe nyúljak meg is venni őket, például mert jó vagyok és youtube.
2020. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!