Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Andy Biersack hívő vagy...

Andy Biersack hívő vagy sátánista?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok rájönni a zenéjükből. Látom a keresztet, de nem nem tudom... Tetszik a zenéjük, de hívőként nem szeretnék olyan zenét hallgatni, ami esetleg sátánista :)

2020. dec. 4. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi az anyámért lenne sátánista? :'D Mert tini-emo-popmetált játszik? De viccest félretéve, semmilyen metál vagy rock műfaj nem vonja automatikusan maga után, hogy a művelői sátánisták. 🤦‍♀️
2020. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*viccet, bocsi :D
2020. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első választ kiegészíteném azzal, hogy amúgy elenyészően kevés az olyan ember, aki úgy "sátánista", mint ahogy azt a '80-as/'90-es évek sátánista-pánikjában elképzelték a rettegők. Létezik sátánista egyház, de az nem is annyira egy vallás, inkább egy vallás-kritikus filozófia, semmi köze a kecskeáldozáshoz, meg az ördögimádathoz. Léteznek kifejezetten félelmetes szekták, amik durván nagy hatalommal bírnak és emberek életeit teszik tönkre, de ezek általában nem próbálják meg magukat gonosznak/sötétnek feltüntetni, elég gyakran pont, hogy bevettebb ábrahámi vallásokra építenek.

Amúgy tetszik a kérdésben (talán véletlenül) implikált dichotómia: valaki vagy hívő, vagy sátánista? Egyéb opció nincs? :D Korábban azt se tudtam, hogy ki ez az ember, mivel nem hallgatok BVB-t, de rákerestem, és az angol nyelvű Wikipédia szerint vallásos neveltetést kapott, de ő maga nem hívő; sátánizmusról pedig szó sem esett.

2020. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!