Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sir Bob Geldof egy zseniális...

Sir Bob Geldof egy zseniális ír énekes, szerző, aktivista,akinek köszönhetően jött létre a Band Aid, Live Aid, Live 8 és számos ismert szám fűződik hozzá és az együtteséhez. Kedvelitek,hallgatjátok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Csak nem te tetted fel a Duran Duranos kérdést? :'D

Miért érdekel ennyire, hogy más is kedveli-e a kedvenceidet?

Egyébként bárkiről beszélünk, aki ismert, nyilván nem te vagy az egyetlen, aki kedveli.

De amúgy besírok, hogy még csak nem is úgy vagy jelen, hogy kikéred az emberek veleményét az adott előadóról, nem, te "eleve elrendeled", hogy az zseniális és páratlan, nincs apelláta, sem saját vélemeny, elfogadod, vagy nem válaszolsz, ha pedig mégis, és nem azt gondolod, amit én, akkor az már úgy nem elfogadható. xD

Tehát, akkor csak "vagy jót, vagy semmit". Ezt a kövinél beleírhatnád alapból.

2020. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt valaki megkerdezné, a fentiekre miből következtettem, elmondanám, hogy én már mentem egy kört a kerdezővel, és gondoltam felkészítem a leendő válaszolókat.
2020. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz kedves vaszoló, én magam vagyok, nem tudom kire utal.
2020. dec. 11. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!