Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlanátok egy...

Milyen gitárt ajánlanátok egy teljesen kezdőnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy gitárt, de nagyon kezdő vagyok. Vagyis ukulelén fél éve tanulok, az egész jól megy, és van egy naggyon régi gitárom (kb 1960-os) és azon is próbálgattam magam, de mivel csak 1 hónapja van nálam és nincs is nagyon időm rá nem tudok 6 akkordnál többet. Viszont karácsonyra szeretnék egy rendes gitárt (a mostanit 10 percenként kell hangolni, és amikor kedve tartja a húrok csúnyán berezegnek), csak nem tudom milyen árban, milyen márkát és milyen stílust lenne érdemes venni. Olyan 50-100 ezer között gondoltam fém húros akusztikus gitárt olyan közép kategóriában (magáról a formáról nem tudok sokat, de a dreadnought tetszik), a márkáról pedig fogalmam sincs. Továbbá szívesen fogadok tippeket és tanácsokat úgy általában, mert azzal az első fogásnál szembesültem vele, hogy sokkal nehezebb játszani rajta mint az ukulelén. A válaszokat előre is köszi!:)

2020. dec. 8. 23:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért én ajánlanám hogy próbáld ki kézbe is a hangszert a kényelem miatt. Írtad hogy ukulele után nehéz volt váltani, nehogy olyat vegyél amibe beletorik a kezed. Nagy kéz vastag nyak, kis kéz vékony nyak.
2020. dec. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó döntés, az a Fender kényelmes és be lesz állítva úgy kapod kézhez.
2020. dec. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!