Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnék gyakorolni egy...

Hogyan tudnék gyakorolni egy dalt, ha sosem vagyok egyedül otthon?

Figyelt kérdés
Most énektanár nem jöhet szóba, szeretnék fejlődni éneklésben, viszont fogalmam sincs mit csináljak, mert ha van valaki otthon akkor nem merem kiengedni a hangom.

2020. dec. 9. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz (05:01-19:59 között valamikor :) ) elmenni valahová, ahol egyedül vagy? Hegy, patakpart, szántóföld, akármi, ahol nem hall senki és nem jössz zavarba, ki mered engedni a hangod.
2020. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kik vannak otthon, akik előtt ennyire szégyelled magad? Szüleid? Párod? Gyereked? Mert ha a családtagjaid előtt is szégyelsz énekelni az nem valami jó. Gondolom azért gyakorolsz egy dalt mert elő kell adnod/elő szeretnéd adni. Örülj neki, ha épp akad otthon valaki, mert így el tudod próbálni "élő közönség" előtt is, esetleg ha valamelyikőjüknek jó hallása van, tudnak tanácsot adni.
2020. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engedd csak ki, senkit sem fog zavarni. Inkább örulni fognak neki.
2020. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavar, ha próba közben hall valaki, aki nem tanár :D Amúgy tesóm otthon van, meg én is, mert ugye bezárták a gimiket...erősen gondolkodok, hogy lemegyek a garázsba gyakorolni😂
2020. dec. 9. 17:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Na, a garász tökéletes
2020. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*garázs 😅
2020. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nincs teljesen igaza az egyik válaszolónak. Én ugyan nem énekelek, más művészati ágban alkotok, de a család előtt mindig jobban zavarban van az ember, mint idegenek előtt. Legalábbis sokan. Lehet, hogy a válaszoló pont nem. Énektanár, és énekelni tudó volt osztálytárs is így mondta.
2021. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig a család általában elmegy a fellépésekre is, ott vannak az idegenek között. Én legalábbis minden fellépésére elkísérem a feleségem. Ő inkább a mikrofontól jön zavarba, amikor rögzíteném a hangját mindig elrontja, ha nem akkor minden hang kijön rendesen.
2021. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elmenni elmennek, de attól még nagyon sokan vannak így vele. Idegenek előtt beégni más, azokat jó esetben sose látod többé.
2021. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, pont így vagyok, hogy a család előtt valamiért sokkal félénkebb vagyok ilyen téren :D
2021. jan. 12. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!