Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenei előadót nem...

Melyik zenei előadót nem tudod elviselni?

Figyelt kérdés
Nem zeneileg, hanem személyiségét tekintve.

2020. dec. 19. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Majka
2020. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Justin Bieber

Adam Lavine

Róluk elég sok mindent hallottam/láttam, amiket eleinte úgy fogtam fel, hogy pletyka, amit utálók terjesztenek, de közben biztos forrásból akadt néhány dolog, ami nálam elég is volt, hogy eme két előadó le írja magát.

2020. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A sok értékelhetetlen, mostanában felkapott magyar "előadókat" nem kezdem el sorolni, mert itt ülnék reggelig, meg hát nem is tartom őket előadóknak. (Missh, TDanny meg társai).

Ezenkívül:

Demi Lovato

Adam Levine

Usher

2020. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alissa White-Gluz. Kár érte, mert a zenéit (vagy zenéjüket) szeretem, de így nem tudom teljesen élvezni, szinte csak régi Arch Enemy albumokat hallgatok, amikor még nem ő volt az énekes. Volt pár húzása, és eléggé arrogáns egy stílusa van mellé.
2020. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Justin Bieber. Szerintem lassan úgy néz ki az a csávó mint egy csöves. És ez nem bántás.
2020. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gene Simmons jutott elsőként eszembe. Nem szeretem a Kiss-t, így nem nagyon követem nyomon, hogy mikor mit mond/csinál, de időről időre mégis eljut hozzám online egy-egy megnyilvánulása, amik mindegyike kifejezetten bicskanyitogató...
2020. dec. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Justin Bieber
2020. dec. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kanye West, Majka, Mariah Carey, amit a 3.válaszoló írt ( mai magyar "szemét".
2020. dec. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Halsey 🤢
2020. dec. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6: Ment a pacsi, Simmons tényleg rohadt irritáló, minden második frázisa az, hogy "a zenekar minőségét az adja, hogy hányan néznek meg". Undorító, profitorientált gondolkodású.


Nekem emelett Axl Rose ilyen nemezis. Igazi primadonna, úgy viselkedik, mint egy fürdős qrva. "Jaj, kihűlt az ebédem, törlöm a koncertet." Kis túlzással. Nem véletlenül hívom Axl Pose-nak.

2020. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!