Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Yungbludot? Ha...

Szeretitek Yungbludot? Ha igen, melyik a kedvenc számotok és melyik zene klipje tetszik a legjobban nektek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem igazán fog meg.


Kb ilyen generic polgárpukkasztó lázadó fiatal gyerek, tíz meg tizenöt éve is volt pont ugyan ilyen. Zeneileg pedig szerintem brutál semmitmondóan átlagos.

2020. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
Én imádom. Nem tudnék kedvenc zenét mondani de a Mars, Parents, Original me, Strawberry lipstic, a nagy kedvenceim!
2021. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cotton candy, Strawberry lipstick, Hope for the underrated youth, Parents, Machine gun, Brain dead, Weird, Original me.
2021. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem az összes száma nagyon nagyon tetszik, már lemezeim is vannak tőle.

A három főbb amit nagyon szeretek tőle az a Psichotic, Mars és a Parents de a többi száma is ott van a nyomukban . A Medication videoklipje nagyon tetszik és kill somebady. D3 nekem az összes videoklipje és zenéje nagyon tetszik nagyon nehéz választanom. Nekem Yungblud az örök best🥰🥰🥰🖤🖤🖤

2022. márc. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!