Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért elérhetetlen egyre több...

AKerZso kérdése:

Miért elérhetetlen egyre több zene az "Apple Music"-on?

Figyelt kérdés
Észrevettem az utóbbi időben, hogy egyre több zene címe lett szürke színű és átmenetileg elérhetetlen. Olyan dal is, amit kb. egy hete még simán tudtam hallgatni. Az előfizetésem él, azzal nincs gond. Ahogy megfigyeltem főleg az "Explicit Content" megjelölésű dalok nem érhetők el. Például Dua Lipa - Future Nostalgia című albumáról is két dal explicit jelölést kapott és nem érhető el jelenleg. Más is tapasztalt ilyen vagy hasonló problémát? Előre is köszönöm a választ!

2021. jan. 16. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

"Explicit Content"

és azt megnézted hogy mit jelent?

gondolom nem...

őgyhogy olvasd el az alábbi cikkeket:

[link]

[link]

Ha ezek után is van még kérdésed, állunk rentelkezésedre! :)

2021. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, mit jelent. De akkor is van, ami nem explicit content, mégis szürke színű a szám neve és nem lehet lejátszani.
2021. jan. 16. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtad, hogy nem explicit tartalom is szürke


ennek sok oka lehet:

[link]



If your songs appear in light gray text

You're not connected to iCloud Music Library. If you see a Disconnected icon in the upper-right corner of iTunes, you're not connected to iCloud Music Library. Click the icon to reconnect.

The song isn't in Apple Music or isn't available in your current country or region. These songs also appear in gray if you search for them in Apple Music.

Restrictions are turned on for explicit tracks. Learn more about Restrictions.

An artist or content provider made changes or edits to an album. You might need to remove the album from your library and add it back from the Apple Music catalog.

2021. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A probléma jelentkezését követően 2-3 nappal, egyszer csak megjavult az Apple Music. Úgy működik mint régen. Nem is értem mi lehetett ez... Az explicit content tartalom engedélyezését meg szimplán be kellett kapcsolnom, mert a tartalomszűrő valamiért automatikusan bekapcsolt. Ennyi volt a gond. De már minden tökéletes!
2021. jan. 30. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!