Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Lana Del...

Mi a véleményetek Lana Del Rey új számáról?

Figyelt kérdés

[link]

A kérdésem azokhoz szól, akik ismerik Lana-t és munkásságát, és nem ez az első zene, amit hallanak tőle. Nektek tetszik? Milyennek gondoljátok az előző albumjaihoz képest?



2021. jan. 18. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem rossz de nekem ez a favorit mostanban sokat hallgatom. https://www.youtube.com/watch?v=Te11UaHOHMQ kicsit vissza idézi a régi nagy énekesnöket https://www.youtube.com/watch?v=RcXn9gHIkqM amugy meg a telefonkönyvet is elénekelhetné akkor is jó lenne mert csodás hangja van.
2021. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem tetszik. A chemtrailt nem is tudom hova tenni, remélem nem fog megőrülni. A hangja továbbra is csodálatos
2021. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 igen, a Young and Beautiful szerintem minden rajongó toplistáján ott van :)


#2 nekem sem tetszik. Nagyon más, mint amit megszokhattunk tőle. Még azért bízom benne, hogy márciusban a teljes album jobb lesz...

2021. jan. 19. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Követem a munkásságát egy ideje, és valljuk be, nem ez az eddig legjobb szerzeménye. A szöveg lapos, a zene sem a legjobb. Igaz, hogy senki nem lehet ugyanolyan 10 évig, de Lananak szerintem a Born To Die vagy az Ultravilence féle számok sokkal jobban álltak + úgy magában jobbak votak zeneileg, és szövegben is mint pl.: ez vagy a Let Me Love You Like A Women.
2021. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik ,nincs a top kedvenc számaim között de szerintem jól sikerült!
2021. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!