Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lesznek fesztiválo...

Szerintetek lesznek fesztiválok 2021-ben?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2021. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
szerintem sem, mondjuk ilyen rendezvényekért nem is kár. lehet normálisabb, kulturáltabb elfoglaltságot is találni
2021. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Szeretném,ha lenne, de sajnos nem túl valószínű :/ Örülhetünk, ha nyárra egyáltalán a mozizást, koncertezést valamint az éttermeket és kocsmákat engedélyezni fogják, de onnan még messze van a fesztiválozás.
2021. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én már annak is örülnék, ha csak sima koncertek meg kajáldások lennének már. Ja, meg munkalehetőség...
2021. jan. 23. 00:06
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Szóval nincs munkád?
2021. jan. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ha lesznek is, minimál, mert oltás nélkül sehova sem fognak beengedni!
2021. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

neemnem, diák vagyok, jövőre érettségizem, csak már tavaly is kerestem volna diákmunkát, hogy besegítsek itthon, vagy zsebpénznek, de esélytelen. 2 hétig minden nap fent voltam a szomszéd városban, hogy munkát találjak, a diákszövetkezetek sem tudtak segíteni.

Fesztiválra esélytelen, hogy valaha eljussak, csak érdekelt a véleményetek, azért kérdeztem :)

2021. jan. 23. 10:32
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Diákmunkát felejtsd el jó időre! Még a felnőtteknek sincs munkája, nem diákot fognak felvenni elsődlegesen a vállalkozók, azok után nem jár állami támogatás!
2021. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Sem 2021-ben, sem később nem lesznek, egészen addig, amíg fel nem ébredünk és meg nem döntjük a covidiktatúrát.
2021. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vannak diákmunkák, kb 1 perces keresgélés után beleszaladsz egy aktuális hirdetésben, igaz vannak szektorok ahol nem tudnak alkalmazni, ezek nyilván kiesnek a szórásból...


Nyilván nagyban korlátozza a lehetősségeidet hogy hol laksz, én BP-t veszem alapul.


Kisebb fesztiválok biztosan lesznek idén, olyanok amik belföldi előadókat-közönséget vonzanak leginkább, de a Sziget, Sound stb szerintem el fog maradni.

2021. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!