Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szerintetek a leghitelesebb...

Ki szerintetek a leghitelesebb magyar rapper?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nyitnék itt egy fórumot arra hogy beszélgessünk a hazai rap/hiphopról.

Hallani sok mindent, hogy ki adta el magát, vannak akiket elnyelt a föld, ezért kiváncsi vagyok a ti véleményekre illetve esetleg ha valaki új infóval tudna szolgálni.

A cél nem vita arról hogy ki a jobb rapper.

Feldobok egy pár nevet, illetve a személyes véleményem egy párról.

Nem kell egyetértünk!


Essemm - több mennyiség mint minőség, sok szám ami hasonlít egymásra ahol a hangsúly mindig a videoklipen van

Antal day - szeretem őket, bár Antal elég tirpák, és sok számuk elmegy a konteó irányba, new world order stb. Ez unszimpi

Siska finuccsi - szeretem, minőségi szövegei vannak bár mostanába több fura számban megjelent

Tkyd - a rap hercege :)

Tibbah - régen az underground egyik “alapköve” volt, most láttam hogy lilgvel kijött egy száma... no comment.

Vicc beatz - szerintem a legjobbak Magyarországon, csak nincsenek újabban zenéik, csak ketioznak. Aki egy zseni :)

El magico - a rap mestere, talán a legkedvencebb hazai rapperem, csak keveset hallani felőle. A kávából még szimatot hiányolom aki nagyon eltűnt


Továbbá:

Funktasztikus, sub bass monster, deniz, dsp, AKPH, fankadeli, deego, mikee mykanic, killakikitt



2021. jan. 23. 20:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Geszti Peti
2021. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
Tekashi
2021. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Funktasztikus
2021. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
A magyar rapp egy vicc
2021. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a negyedikhez: a magyar rap vicc. Az egyetlen, akinek a hallgatása közben nincs szekunder szégyenem, az Funk. De őt sem szeretem igazán.
2021. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
De még milyen rossz vicc...
2021. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretitek akkor minek írtok ide?
2021. jan. 23. 22:04
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kellene, hogy milyen a magánéletük. Nem gondolom, hogy pl. Funktasztikus hiteles lenne. Az állandó, kormány független kormány kritika nem hiteles. Az nem hiteles, hogy valakinek semmi sem jó, az nem hiteles, hogy valaki ezt az egészet azzal igazolja, hogy "a rap erről szól". Megragadt 30évvel ezelőtt. Ráadásképp többször igazolta, hogy képtelen a rendes vitára.


El Magicot szeretem, de hát honnan tudja az ember, hogy mennyire gondolta komolyan, amiről vakerált? Nem tudható. Nem kedvelem azt, hogy a 90%-a ezeknek a rappereknek előadja magát, mint Pablo Escobar.

2021. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%
Ganxsta Zolee és a Kartell
2021. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
Geszti miért lett lepontozva? Tulajdonképpen az egyetlen jónak mondható a műfajon belül.
2021. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!